Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Piekary Śląskie (Dąbrówka Wielka)
Świętochłowice (Centrum)

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Sylwia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Filologia angielska
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
filologia angielska - American and Canadian Studies for Intercultural Communications and Diplomacy
Kursy i szkolenia
06.2019
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Bardzo miła, punktualna, co się ceni. Potrafiąca w prosty sposób wytłumaczyć zawiłości językowe. Dzięki Pani Sylwi zdałem maturę z angielskiego uzyskując bardzo dobry wynik .

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Sylwię. Świetnie radzi sobie z ciężkimi uczniami, którym niewątpliwie był mój syn. Cierpliwa, miła, wzbudzająca szacunek u uczniów i potrafiąca wytłumaczyć wszelkie elementy językowe przynoszące trudności. Dzięki Pani Sywlii mój syn polubił angielski i przynosi do domu same dobre oceny.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Pani Sylwia to zdecydowanie najlepsza korepetytorka z jaką miałem przyjemność współpracować - kompetentna, rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć, punktualna, i co najważniejsze - miła i cierpliwa. To co według mnie wyróżnia panią Sylwię na tle innych korepetytorów to umiejętność wytłumaczenia nawet najbardziej zagmatwanych angielskich zagadnień gramatycznych w bardzo prosty i łatwy do zrozumienia sposób, przez co nauka idzie o wiele szybciej. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2016

Gorąco polecam Panią Sylwię! Jest to osoba z dużym doświadczeniem oraz wielką motywacją do przedstawienia zagadnień gramatycznych w jak najprostszy sposób. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze - to wszystko przekłada się na dobrze zdane egzaminy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.