Martyna Kubik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Koziegłowy
Poczesna
Woźniki
Częstochowa
Kamienica Polska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie
Jestem absolwentką pedagogiki o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem licencjonowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Chętnie pomogę przy nauce początkowej, odrabianiu zadań; nadrabianiu zaległości szkolnych; uzupełnianiu wiedzy; nauce czytania, pisania czy liczenia; przygotowaniu do sprawdzianów, a także przygotowaniem do bierzących lekcji. W cenę podaną wyżej wchodzą koszty dojazdu, oczywiście do uzgodnienia w zależnośći od miejsca zamieszkania.Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt nr. 790-535-705. Pozdrawiam serdecznie i służę pomocą :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.