Martyna Pawlus

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Węgierska Górka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 50 / 60 min

Martyna Pawlus

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z języka niemieckiego zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, na każdym poziomie językowym. Pragnę wprowadzać nową metodę "łatwej nauki" poprzez gry, zabawy, konwersacje w języku niemieckim. Oczywiście forma moich zajęć nie jest narzucana, możemy razem ustalić w jaki sposób będziemy sporzytkowywali nasz czas przeznaczony na naukę. Pomagam przy bieżącym materiale szkolnym ale też poszerzam tematy swoimi materiałami. Moja stawka godzinowa wynosi 40 zł, w razie gdybym bardzo daleko musiała dojechać do kogoś to 50 zł. Mój czas zajęć jest elastyczny, także proszę nie sugerować się wyznaczonymi tutaj na stronie porami lekcji, dogadamy się jakoś ;)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa
Czwartek
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.