Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 
Skuteczne, indywidualne zajęcia w Śródmieściu  MATERIAŁY GRATIS  

Zaczynam zapisy na sezon zimowy (od pocz września) wg kolejności zgłoszeń. Obecnie pozostają  2  wolne miejsca (wtorek 1630-1930 oraz środa 12-15)

Zapraszam!!

________________________________________ __________________________

Witam Państwa,
jestem magistrem sztuki w zakresie malarstwa. Proponuję Państwu i Państwa bliskim, profesjonalne lekcje w zakresie malarstwa oraz rysunku odręcznego

Zajęcia jakie Państwu proponuję nastawione są przede wszystkim na skuteczne przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, jak również wrażliwości estetycznej. Lekcje malarstwa oraz rysunku obejmują (rzetelne i realistyczne) studium postaci, martwą naturę, portret i wiele innych tematów

Na zajęciach nie zajmuję się grafiką komputerową i nie prowadzę zajęć online
________________________________________ __________________________

Prywatna pracownia znajduje się w Śródmieściu - 5 MINUT PIESZO OD METRO CENTRUM

________________________________________ __________________________

Osoba, która do mnie trafi może być pewna maksymalnego zaangażowania w sprawny i przemyślany przekaz umiejętności.  Spotka Cię przy tym na prawdę dużo cierpliwości

Do współpracy zapraszam wyłącznie osoby w pełni zdecydowane na jej rozpoczęcie - szanujmy siebie i nie traćmy wzajemnie swojego czasu

Uczestniczyłeś/aś w zajęciach grupowych w Warszawie i rozczarował Cię sposób ich prowadzenia, brak skuteczności, nie ciekawa atmosfera czy mała ilość czasu poświęcona właśnie Tobie? Rozumiem. Mam dla Ciebie alternatywę - zajęcia w kameralnej 3 osobowej "grupie, gdzie nadal jesteś traktowany indywidualnie"

________________________________________ __________________________

Nauczę Cię tworzenia obrazu od podstaw lub poszerzę znajomość warsztatu,  pomogę rozwinąć hobby

Zajęcia zawsze trwają 3 godziny zegarowe ponieważ jest to optymalny czas potrzebny na dokonanie progresu i wykonanie realnie dobrych prac, jak również nie jest to męcząca ilość czasu. Jest to ilość czasu rekomendowana zarówno na kursach prywatnych jak i wyższych uczelniach artystycznych

Jestem osobą otwartą i komunikatywną, zajęcia prowadzę w małych 3-4 osobowych grupach dobranych - na ile to możliwe - pod względem poziomu, celów, wieku uczestników. Ważne jest, aby uczyć się skutecznie i w sprzyjającej atmosferze

________________________________________ __________________________

ZAJĘCIA GRUPOWE  -  ISTOTNE INFORMACJE:

- Zajęcia trwają zawsze 3 godziny zegarowe (+ ok 15 minut na przerwy, kawę, cokolwiek)

- Zajęcia odbywają się wyłącznie od poniedziałku do czwartku w godz. 12-15 i 16-19  (lub 17-20)

- Na etapie zajęć rysunkowych wszystkie materiały plastyczne oferowane są gratis , na etapie malarstwa także!!

________________________________________ __________________________

UWAGA - BARDZO WAŻNE !!  

możliwe są zajęcia o częstotliwości spotkań co 7 lub co 14 dni - koniecznie do ustalenia indywidualnie przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Jeśli już teraz wiesz/czujesz, że "może być różnie" z cotygodniową frekwencją, zapisz się na tryb  co 2 tygodnie . Bez problemu znajdę Ci dodatkowy termin co jakiś czas!!

________________________________________ __________________________

Przed rozpoczęciem współpracy konieczne jest spotkanie  w celu ustalenia stopnia zaawansowania - przegląd prac rysunkowych i malarskich. Spotykamy się w celu przyporządkowania do odpowiednich grup, osób (wiek, cele, cechy osobowości itp.) To bardzo ważne aby pamiętać, że kazdy z nas jest indywidualną osobą - ta cecha szczególnie umożliwia istnienie bogatej sztuki. Wszystko to po to, aby te zajecia były dla nas wszystkich po prostu miłe i skuteczne.

Zapraszam

Marcin

________________________________________ __________________________
po lewej stronie: "Portret Marty" - ołówek, A3

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 78
avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Pan Marcin jest świetnym nauczycielem z ogromnym zakresem wiedzy, a także bardzo fajną osobą. Już po kilku zajęciach widziałam u siebie postęp. Panuje tam zawsze miła i spokojna atmosfera dzięki której można przyjemnie i produktywnie spędzić czas. Nie ma żadnego stresu ani presji, dzięki czemu lepiej i szybciej się uczę. Fajnym elementem jest również to, że wszystkie materiały są zapewnione na miejscu :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Pan Marcin to świetny nauczyciel i osoba. Bardzo wiele mnie nauczył i dzięki niemu się dostałam do wymarzonego liceum. Na zajęciach jest zawsze miła i luźna atmosfera. Bardzo fajne jest to że w pracowni są zapewnione wszystkie artykuły plastyczne. Każde zajęcia to bardzo miło i produktywnie spędzony czas :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Rewelacja na Bałtyku!!! Nie ma słów aby opisać zajęcia z Marcinem :) Akademia Pana Marcina to niesamowite miejsce gdzie możesz spotkać niesamowitych ludzi pełnych pasji oraz energii do życia! Nie wiem jak inni, ale ja jak tylko wyxhodze z zajęć od razu mysle o następnych:) Profesor Marcin to artysta, trener, wychowawca, niesamowita osobowosc, ktora prowadzi zajęcia na niesamowitym poziomie nzaangazowania!!! A to moim zdaniem jest klucz do sukcesu w relacji uczeń - Mistrz. Brawo i widzimy się za tydzień!
PS. W ciągu 3 miesięcy moje rysunki twarzy wygladaja jak bym zrobił komuś zdjecie... amazing

avatar
Tobias
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Na zajęcia do Marcina trafiłem jakieś 2-3 lata temu i wybór tego, a nie innego nauczyciela był najlepszą decyzją w moim życiu. Widać, że jest człowiekiem, który po prostu kocha to co robi i zaraża tą miłością innych, a do tego potrafi przekazać wiedzę tak, że każdy, nawet startujący od zera, może nauczyć się rysunku, malarstwa i wszystkiego co z tym związane.
Zdecydowanie polecam! Ocena 11/10

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Marcin to jedna z najbardziej wyrozumiałych i empatycznych osób jakie znam, utalentowany nauczyciel, ale i super osoba.

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Na zajęcia do Marcina trafiłam ponad rok temu, dzięki koleżance. Z perspektywy czasu mogę bez wątpienia stwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji podjętych przeze w ciągu ostatnich 2 lat :)
Marcin jest niezwykle kompetentny nie tylko w zakresie sztuki - niesamowicie potrafi również swoją wiedzę przekazać, wspiera swoich uczniów i pozwala rozwinąć skrzydła. Do tego wszystkiego jest człowiekiem bardzo empatycznym, co jest szczególnie cenne, w przypadku nauki tak "delikatnych" tematów, jak malarstwo czy rysunek.
Zawsze marzyłam o tym, żeby malować farbami olejnymi - Marcin zmotywował mnie, żebym wreszcie to marzenie spełniła.
Powiedzieć, że polecam to jak nic nie powiedzieć.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Najlepszy wybór jaki mogłam podjąć to właśnie zasięgnięcie pomocy u Marcina ;) Jest totalnym profesjonalistą , posiada ogromna wiedzę w tym co robi i jego indywidualne podejście jest niespotykanie cenne . Dzięki zajęciom z Marcinem wiele się nauczyłam i stworzyłam świetna teczkę która otworzyła mi drzwi do wymarzonej uczelni . Zostałam przyjęta na Akademie Sztuk Pięknych w Gdańsku . Wszystkim polecam bardzo warsztat pod okiem Marcina !;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Marcin to najlepszy nauczyciel rysunku i malarstwa. Pomógł mi rozwinąc talent, stać się bardziej pewną siebie w tworzeniu, no i oczywiście dostać się na studia artystyczne z wysokim wynikiem. Atmosfera na zajęciach jest wspaniała, każdy czuje się swobodnie, nie odczuwa się presji, zawsze można otwarcie porozmawiać o sztuce i nie tylko, nawet herbatka jest. Cud miód, polecam!! <3

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Najlepszy nauczyciel malarstwa i rysunku. Na zajęcia zaczęłam chodzić rok temu z zerowa wiedza, żeby zrobić teczkę prac na studia. Nie dość że dzięki Marcinowi dostałam się na wymarzone studia to jeszcze bardziej pokochałam sztukę. Zajęcia odbywają się w mega przyjemnej atmosferze, aż zawsze masz ochotę na nich być. Marcin pomógł mi również z lękiem do malarstwa. Zajęcia odbywają się w małych grupach wiec jeśli masz z czym problem na pewno zostanie ci to dobrze wytłumaczone. Jak już zaczniesz chodzić na zajęcia na pewno nie będziesz chciał z nich zrezygnować.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Zajęcia z Marcinem to czysta przyjemność!

Marcin jest świetnym nauczycielem, który przede wszystkim podchodzi do każdego ucznia bardzo indywidualnie, stara się poznać jego potrzeby, cele, upodobania estetyczne, wyłapać mocne i słabe strony, tak aby dostosować program nauki, co ważne pozostawia uczniowi dużą swobodę.

Wielką zaletą zajęć są małe grupy, co znacznie ułatwia komunikację i sprawia, że atmosfera jest swobodna, a na kolejne zajęcia, czeka się z niecierpliwością.

Wiedza Marcina z zakresu teorii, techniki i historii sztuki jest ogromna, a Marcin zawsze chętnie się nią dzieli. Korekty, które daje są bardzo rzeczowe i konkretne, jednocześnie tam gdzie nie ma takiej potrzeby Marcin nie narzuca uczniowi gotowych rozwiązań, pozwalając w ten sposób rozwijać własny język i wrażliwość.

Poza tym Marcin jest świetnym człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat, potrafi zmotywować, a także dzielić się swoim doświadczeniem, nie tylko z zakresu samej sztuki, co w procesie nauki i kontekście motywacji jest bardzo istotne.

avatar
S. Teresa od Dz. Jezus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Z ogromną przyjemnością pragnę przyłączyć się do poprzednich komentarzy i napisać kilka słów od siebie; Szczerze mówiąc trudno jest dodać coś nowego... W pełni podzielam i zgadzam się z opinią że lekcje u p.Marcina są czymś zupełnie nowym i niespotykanym. Odniosłam takie wrażenie ze względu na ciepłą i przyjazną atmosferę każdego ze spotkań, która pozwala młodym ludziom swobodnie rozmawiać nt. sztuki i nie tylko. W moim przekonaniu jest to niezwykle ważne, każdy bowiem nosi w sobie wielkie piękno i jeżeli czuje się "wysłuchany" może pozwolić mu wypłynąć na powierzchnię...
Wszystkiemu temu oczywiście towarzyszą: dobre przygotowanie prowadzącego, łatwość w dostępie do materiałów, dogodne usytuowanie w centrum miasta, itd...

DZIĘKUJĘ p.Marcinie!
S. Teresa od Dz. Jezus

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Po dwóch nieudanych próbach z „typowymi” kursami z zakresu przygotowania teczki na studia zajęcia u Marcina okazały się strzałem w dziesiątkę. Małe grupy zapewniają indywidualne podejście, przez co można jak najlepiej spożytkować 3 godziny pracy. Marcin jest nauczycielem z krwi i kości - profesjonalny, inspirujący, a zarazem ciepły i serdeczny. Nie narzuca jednego utartego szablonu, a pozostawia furtkę do swobodnego działania. Korekty i rady, które Marcin daje, są zawsze trafione w punkt i przy tym delikatne - człowiek nie czuje się zniechęcony, a widzi błędy, nad którymi możne popracować. Serdecznie polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Zaczelam chodzić na zajecia do Marcina ponad 5 lat temu i to dzieki nim rozwinęłam się plastycznie w tym czasie. Najpierw pomógł mi mi w przygotowaniu teczki do liceum z profilem plastycznym, a w tym roku pracowaliśmy nad portfolio na studia artystyczne. Moge dumnie powiedzieć ze w tym roku dostałam sie na uczelnię w Rotterdamie. Marcin znacząco pomógł mi w przygotowaniu projektów do teczki.

Na zajęciach zawsze panuje przyjazna, luźna atmosfera. Pracujemy w małych grupkach, wiec Marcin poświęca każdemu tyle samo uwagi. Jest otwarty na nasze propozycje i eksperymenty podczas tworzenia. Do dyspozycji mamy najróżniejsze materiały plastyczne, magazyny oraz książki.

Jeśli myślisz o studiach artystycznych lub rozwijaniu swojej pasji, polecam zajęcia plastyczne u Marcina!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Ciężko znaleźć mi odpowiednie słowa na to, aby opisać jak pozytywnie oceniam zajęcia prowadzone przez Marcina - świetnego artystę i nauczyciela, cierpliwego, rzeczowego, inspirującego, z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Lekcje odbywały się zawsze w miłej i komfortowej atmosferze. Zaczynałam od zera i dzięki uczęszczaniu na zajęcia systematycznie przez prawie rok osiągałam coraz większe postępy - rzeczy wcześniej niemożliwe zaczęły okazywać się z czasem dużo prostsze. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i polecam skorzystanie każdej osobie zainteresowanej szeroko pojętą plastyką!

avatar
Kas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Przychodziłam na zajęcia do Marcina przez ponad 1.5 roku zaczynając totalnie od zera a kończąc z umiejętnosciami w roznych technikach - od ołowka przez akwarele po olej i akryl. Niesamowite zajecia! Bardzo fajna atmosfera, super lokalizacja a 3h z Marcinem lecą tak jakby to bylo 10 minut.

Bardzo profesjonalne, indywidualne podejscie i super wsparcie w calym procesie nauki/praktyki :) polecam poczatkujacym i zaawansowanym artystom!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bez wątpienia najlepszy nauczyciel rysunku i malarstwa w Warszawie. Serio!! Ma ogromne umiejętności i wiedzę i można się z nim świetnie dogadać. Szybko mi pokazał, że się da i że nie zależy to od talentu. Mnie osobiście ogromnie zainspirował do rozwoju. Polecam bardzo!!

avatar
Sasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Marcin jest najbardziej inspirującą osobą, u którą miałam przyjemność się uczyć. Oprócz wysokiego poziomu wiedzy, potrafi wytłumaczyć jak namalować zupełnie cokolwiek, nawet osobie, która po raz pierwszy trzyma w rękach ołówek. Każdy i każda z jego studentów a studentek robi szybkie postępy, progres zauważalny nawet po kilkach zajęciach - zachwycali mi pracy innych kolegów a koleżanek.
Ale nic się nie porówna z klimatem. Wychodząc ze studio chce się malować więcej. Pracy domowe są zawsze ciekawe i aktualne, krytyka - delikatna, ale efektywna.
Nie ma znaczenia, czy masz zrobić teczkę na uczelnię, czy chcesz przyspieszyć własny rozwój - bardzo polecam dla każdego.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Fantastyczne zajęcia !!!
Na zajęcia przyszłam z zamiarem amatorskiego rozwijania hobby, nigdy nie malując. Po półtora roku zaczęłam wystawiać swoje prace na aukcjach w galerii!! Nie spodziewałam się takiego postępu, ani że nauczę się tak malować
Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem, ma dużą wiedzę i umiejętności, a co najważniejsze potrafi je skutecznie przekazać uczniowi, niezależnie od poziomu na jakim znajduje się uczeń i celów jakie chce osiągnąć. Dodatkowo Marcin docenia każde postępy uczniów, co wspaniale działa na motywacje i chęć do pracy oraz przekłada się na efekty. Wszystkie poniższe komentarze o dobrej atmosferze, materiałach, lokalizacji są prawdziwe, serdecznie polecam !!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Super nauczyciel, przyszłam z niskim poziomem umiejetnoscii w ciągu pół roku Marcin pomógł mi rozwinąć się na tyle, że skończyłam z wyróżnieniem zacznie ASP. Bardzo polecam, cierpliwy, wspierajacy i wyrozumiały nauczyciel.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2020

Szukałem osoby która wytłumaczy jak posługiwać się kolorem i farbami, Marcin bardzo szybko nauczył mnie co i jak. Zajęcia są pełne pasji, ma się więcej energii do tworzenia i byciu kreatywnym. Bardzo polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Na zajęcia do Marcina zaczęłam chodzic 2 lata temu i zostanę tu tak długo, jak tylko będę mogła. Chodziłam w parę innych miejsc, jednak żadne nie spełniało moich oczekiwań. Są małe, 3 bądź 4 osobowe grupy, przez co Marcin może poświęcić każdej z osób tyle uwagii ile potrzebuje i do każdej z nich podejść indywidulanie. Jest wymarzonym nauczycielem, który da ci wskazówki oraz naprowadzi Cię na dobrą drogę ale niczego nie nakaże ani tym bardziej nie zabroni i pozostawia pełną swobodę w wykonywaniu pracy. Na zajęciach panuje profesonalna i jednocześnie luźna atmosfera , zawsze można pogadać, posłuchać muzyki i się pośmiać przy okazji wiele się ucząc i doskonaląc swoje umiejętności. Nie ma znaczenia czy miałeś/aś już kontakt z malarstwem czy z rysunkiem i chcesz podszkolić swoje umiejętności czy dopiero zaczynasz, znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz. Do tego świetna lokalizacja oraz na miejscu zapewnione wszystkie materialy dobrej jakości wiec nie trzeba od razu kupować wszystkiego na własną rękę. Czego chcieć wiecej ? To zdecydowanie najlepsze miejsce na jakie można trafić i polecam je każdemu kto jest zainteresowany sztuką i malarstwem ((:

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo świetna atmosfera na zajęciach.Teczka na studia przeszła śpiewająco i dostałam się za pierwszym razem !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Pan Marcin świetnie przygotował córkę do egzaminu z rysunku do liceum i pomógł jej przygotować teczkę w około pół roku. Największe trudności sprawiało jej zmieszczenie się w wyznaczonym na egzaminie czasie, ale po lekcjach u Pana Marcina spokojnie zrobiła 2 świetne prace w 3 godziny. Jej prace są też znacznie lepsze niż pół roku temu. Pan Marcin jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Oprócz samych lekcji doradzał w sprawie doboru farb, pędzli itp. Czułam, że córka jest w rękach profesjonalisty. Polecam!!!

avatar
jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Polecam serdecznie zajęcia z Marcinem. Zajęciom towarzyszy miała a zarazem profesjonalna atmosfera. Marcin jest kompetentnym oraz zaangażowanym nauczycielem, przejętym swoją rolą oraz postępami studentów.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Lekcje u Marcina były najlepszym wyborem!
Prowadzone bardzo profesjonalnie i jednocześnie w bardzo przyjemnej, swobodnej atmosferze.
Jego ogromna wiedza procentuje świetnymi pomysłami, trafnymi rozwiązaniami i celnymi uwagami.
Marcin poświęca dużo uwagi każdemu z uczniów, jednocześnie pozostawiając swobodę działania.
Jego wkład pracy i postawę oceniam powyżej oczekiwań!

Na miejscu dostępna bardzo szeroka gama przyborów. Świetna lokalizacja.

Osobiście, dla mnie, była to pierwsza przygoda z malarstwem, zatem jego pomoc, wsparcie i rady były nieocenione.

Szczerze polecam!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Rewelacyjne zajęcia w przemiłej atmosferze! Doświadczenie, które przeżyłem uczęszczając na zajęcia Pana Marcina, nie tylko pozwoliło mi na namalowanie pierwszego w życiu obrazu, ale również obudziło we mnie nową pasję i sprawiło, że zrozumiałem jak trudne i wymagające, ale jednocześnie niesamowicie rozwojowe jest malarstwo. Studiuję na uczelni ekonomicznej, a obraz był prezentem urodzinowym, więc chyba zbędna jest informacja, że jestem totalnym amatorem. Nieoceniona pomoc ze strony Pana Marcina to nie tylko cenne wskazówki, dla mnie zajęcia były tak inspirujące, że teraz maluję kolejny, a poza miło spędzonym czasem przy świetnej muzyce, poza rozmowami, radami i poza pomocą przy realizacji projektu, najcenniejszą nauką, którą wyciągnąłem po zajęciach, było odkrycie, że inteligencja to nie tylko prawidłowe wykorzystanie posiadanej wiedzy, umiejętność analizowania otoczenia, czy dostosowania się do zmian. Wierzę, że malarstwo łączy te wszystkie elementy i mogłoby być definicją tego pojęcia.

Szczerze polecam szczególnie osobom, które dopiero zaczynają.

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Poszłam na te zajęcia aby stworzyć teczkę do mojego wymarzonego liceum. Dość późno się zapisałam, gdyż miałam tylko 5,5 miesiąca aby stworzyć 20 dobrych prac, które będą tworzyć moją teczkę. Ale jak się okazało z Panem Marcinem to nic trudnego! Bez problemu dostałam się tam gdzie chciałam! Na zajęciach bardzo przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do każdego, wiele profesjonalnych przyborów, nic dodać nic ująć! Serdecznie polecam.

avatar
Victor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Dzięki niemu udało mi się dostać do mojej wymarzonej szkoły !! Wyzwanie było nie łatwe bo w 8 miesięcy trzeba było od zera stworzyć teczkę, ale z takim nauczycielem naprawdę wszystko jest możliwe

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Bardzo polecam lekcje z Marcinem zarówno początkującym artystom, jak i tym bardziej zaawansowanym. Trafiłam do niego 2 lata temu zaczynając od zera, z chęcią przygotowania się na studia artystyczne. Marcin skutecznie nauczył mnie podstaw rysunku, a także malarstwa olejowego, akrylowego i akwarelowego. Zrobiłam w ciągu dwóch lat ogromny progres, którego nie osiągnęłabym bez jego lekcji. Są one prowadzone na ogół w 2 lub 3 osobowych grupach, co jest bardzo wygodne dla wszystkich oraz daje Marcinowi możliwość indywidualnego podejścia do każdego z uczniów. Oferuje on elastyczny grafik zajęć, który każdy powinien potrafić dostosować do swoich innych obowiązków. Dodatkowo pracownia Marcina znajduje się w samym centrum miasta, gdzie dojazd jest bardzo prosty. Lekcje odbywają się w przemiłej atmosferze, przy dobrej herbacie i (legendarnych) rurkach z kremem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Na zajęcia zapisałam się, aby przygotować teczkę na studia. Marcin doskonale wie co i jak powinno wyglądać, dzięki jego pomocy dostałam się do PJATK. Marcin jest świetnym nauczycielem, sympatycznym i cierpliwym, zrobiłam pod jego okiem ogromne postępy. Zajęcia to sama przyjemność, w przemiłej atmosferze. Na pewno będę dalej chodzić na zajęcia, aby rozwijać się dalej i próbować nowych technik.
Każdemu bardzo polecam!!

avatar
Antonina Zielińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Zajęcia pana Marcina pomogły mi dostać się do wymarzonego liceum. Razem przygotowaliśmy teczkę, rozmawialiśmy o tym jak mogę poprawić moje rysunki etc. Pracowalismy w grupie 4 osób, dzięki czemu łatwo mogliśmy się skupić na rysowaniu i Marcin miał wystarczająco czasu, by pomóc karzdej osobie z osobna.
Na zajęciach atmosfera jest bardzo miła i bardzo ciesze się, że mogłam uczestniczyć w zajęciach! Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Zajęcia u Marcina są prowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Na zajęciach można się nauczyć zarówno warsztatu jak i zyskać wrażliwość na sztukę. Marcin w sposób konkretny przekazuje wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Mnie te zajęcia doprowadziły na ASP na wydział grafiki. Marcin w sposób doskonały dobiera tematy prac, które odpowiadają wymaganiom komisji rekrutacyjnej. Polecam z całego serca i namawiam każdego kto pragnie zostać artystą.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Bardzo żetelne i konkretne zajęcia, Marcin ogarnia wszystko...problem kompozycji, mieszania farb, uporządkowanie palety, czy umiejętności obserwacji i przenoszenia na płótno. Ja jestem zadowolony w 100%, na zajeciach jest fajny klimat bez ciśnienia, napewno dostaniesz dużo wskazówek, polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Ciesze sie ze trafilam akurat do Marcina. Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel a zarazem bardzo utalentowany artysta. Na moje nieszczescie nie mieszkam w Polsce i nie moglam odbyc wiecej niz kilkanascie godzin lekcji, pomimo tego duzo sie nauczylam i zainspirowalam. Dodam, ze nie jestem poczatkujaca malarka i zdawalo mi sie ze pojecie o malarstwie olejnym mam... ojej jak sie mylilam. Marcin pomogl mi zrozumiec wiele w kwestii malowania realizmu, dobierania kolorow i mierzenia proporcji. Czyli uczylam sie praktycznie wszystkiego od poczatku. To zaszczyt uczyc sie od kogos tak utalentowanego.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Polecam dobrze prowadzone zajecia.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Przyszłam do Marcina w celu przygotowania do egzaminu z malarstwa i rysunku do klasy plastycznej w liceum Cervantesa. Marcin ma bardzo dobre rozeznanie w sprawie wymagań do klas plastycznych. Pomógł mi skompletować teczkę (która została przyjęta), a z egzaminu uzyskałam wysoki wynik :) W ciągu roku zrobiłam duży progres, jakiego nigdy bym sama nie zrobiła. Marcin jest elastyczny jeśli chodzi o terminy zajęć, często znajdzie czas w innym dniu lub o innej porze, jeśli nie damy rady przyjść na zajęcia w umówionym terminie. Dzięki temu, że są małe 2-3 osobowe grupy, na bieżąco zwraca uwagę na Twoją pracę i dzieli się przydatnymi radami. Atmosfera zajęć jest bardzo przyjemna, można słuchać muzyki i zawsze są ciasteczka i herbata!! Każdemu polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Do Marcina przyszedłem z czymś niemożliwym, chciałem skompletować teczkę na studia (ASP - sztuka mediów) na sześć miesięcy przed składaniem prac. Marcin podjął się tego ryzyka, choć większość nauczycieli z którymi miałem kontakt odmawiali albo mówili, że jest to niemożliwe. Marcin podjął się wyzwania i udało mi się stworzyć teczkę pod jego okiem, chociaż nie miałem wcześniej do czynienia z rysunkiem czy malarstwem. Na studia dostałem się za drugim razem, lecz nie z powodu prac tylko egzaminu, z teczki dostałem jedną z wyższych not. Na zajęcia uczęszczam od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Marcin jest bardzo cierpliwym, otwartym na nowe pomysły, oraz posiadającym dużą wiedzę nauczycielem. Pracownia w centrum, możliwość dopasowania swojego grafiku do zajęć, czy zwykłe rozmowy sprawiają, że lekcję u Marcina to coś więcej niż zwykłe zajęcia z rysunku.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Przyszłam do Marcina nie wiedząc do końca, czego oczekuję i jakie mam możliwości, a pół roku później miałam gotową teczkę prac do pokazania w szkole w Amsterdamie (gdzie poinformowali mnie, że chyba miałam dobrego nauczyciela). Potrafi nie tylko nauczyć rysunku, ale też doradzić, pokierować i- kiedy trzeba- popchnąć bardziej leniwego ucznia (mówię o sobie). Oprócz tego jest bardzo elastyczny i skłonny do wciśnięcia cię w innym terminie, żeby zachować regularność zajęć, co jest kluczowe jeśli masz ograniczony czas do rekrutacji/egzaminów.

...wszystko pięknie, ale przede wszystkim- słucha dobrej muzyki i jest zawsze otwarty na nowości, co jest kluczową sprawą, kiedy trzeba wysiedzieć kilka godzin w miejscu (mam złe doświadczenia z innych kursów...)!!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Marcin jest po prostu cudem. Przyszlam do niego z zamiarem wykonania teczki na ostatnia chwile bylo to praktycznie nie mozliwe ale jednak razem dokonalismy nie mozliwego. Marcin jest swietnym nauczycielem oraz pedagogiem. Jest osoba niesamowicie sympatyczna taka ktorej nie da sie nie lubic , jest tez zabawny i super sie z nim rozmawia. Swietnie uczy zrobilam przy nim olbrzymie postepy. Na zajeciach pasuje swietna i luzna atmosfera plus jest szafka ze slodyczami!!!
Bardzo wszystkim go polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Marcin prowadzi fenomenalne zajęcia. Przyszedłem do niego tylko z zamiarem nauki szkicu i rysunku. Półtora roku później szkicuje, maluje akwarelą, akrylami i kończę swój czwarty obraz olejny. Podczas nauki zawsze panuje świetna atmosfera. Marcin jest typem nauczyciela, który nie stara się narzucić uczniowi żadnej konkretnej techniki, czy sposobu malowania. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, wymieniając konkretne i istotne detale danego dzieła, zwraca uwagę na kontrast i sugerując dobór barw. Bardzo pomagają tutaj małe grupy. Marcin nie raz nagina swój harmonogram i uzgadnia dodatkowe terminy by zachować odpowiednio małe grupy.

To wszystko sprawia iż zajęcia z Marcinem mają wyjątkowy i są niezwykle efektywne. Rok temu chciałem malować na poziomie na jakim maluje dzisiaj. Dziś myślę już o znacznie ambitniejszych projektach i jestem pewien, że dzięki radom i czasowi spędzonym na zajęciach z Marcinem, uda mi się je zrealizować.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Kilka lat wstecz byłem na kursie, w trakcie którego dano mi do zrozumienia, że się nie da, nie tłumacząc mi zasad. Tak więc przychodząc na pierwsze zajęcia miałem praktycznie zerowe pojęcie o rysunku i chciałem dostać się na studia. Marcin przygotował mnie do zajęć, rozwinął wiedzę o sztuce i poszerzył moje zainteresowania. Cierpliwie poprawiał i zwracał uwagę na szczegóły.
Zajęcia mają luźną atmosferę, ale trzeba je przepracować, na co prowadzący cierpliwie zwraca uwagę. Grupy mają max. 3 osoby. Prowadzący rzetelnie podchodzi do każdej lekcji i ma czas na indywidualne uwagi. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w samym centrum. Serdecznie polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Doskonały nauczyciel. Skupiony, cierpliwy, skoncentrowany. Z ogromnymi umiejętnościami i talentem. Jednocześnie bardzo ciekawa osoba i partner do rozmowy.
Pozdrowienia :).

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Bardzo rzetelne i odpowiedzialne podejście do nauczania. Marcin angażuje się w zajęcia jak mało kto, jest otwarty na dyskusje i wspierający. Stosunek jakości do ceny jest jak 1 000 000 000 > 1.
Wystarczy spojrzeć na opinie poniżej. Ciężko trafić lepiej.

PS Proszę mi wierzyć, jestem malkontentem

avatar
Jaga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

Człowiek pełen magii. Roztacza przyjazną atmosferę, ale jest również wymagający. Doskonały nauczyciel, cierpliwy, przykłada wiele uwagi do lekcji. Dobrze zna się na tym co robi, potrafi wyłapać każdy błąd nakierować tak, żeby go samodzielnie naprawić. Motywuje do działania i wspiera. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę i doszlifuję swój warsztat malarski.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Marcin jest najlepszym nauczycielem, jakiego znam!. To właśnie dzięki niemu udało mi się dostać do wymarzonej klasy plastycznej w liceum (!). Przez rok nauki nadrobiłam braki z trzech lat.
Z każdym potrafi znaleźć wspólny język,i co najważniejsze do każdego podchodzi indywidualnie. Lekcje nie tylko dostarczają nowych umiejętności, ale również wyciszają po ciężkim dniu. Zawsze wspierający i gotowy do pomocy :)
Marcinie, dziękuję i nie przestawaj uczyć!!!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Z własnej nieprzymuszonej woli lubiłem chodzić do Marcina. Biorąc pod uwagę, że jestem leniem i trudno mi się za cokolwiek wziąć, to wielki sukces pedagogiczny Marcina. Uczyłem się sam dla siebie (nie ASP itp.) i Marcin zawsze służył pomocą. Miła i luźna atmosfera z herbatką dawała dużo Energii.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Polecali mi Marcina jako nauczyciela, który może przygotować do egzaminu na ASP oraz pomóc z przygotowaniem teczki na PJATK. Ponieważ przyszedłem do niego za cztery miesiące do egzaminów wstępnych była przyjęta decyzja gotować teczkę na PJATK, bo na ASP nie wystarczyłoby nam czasu. Nie oczekiwałem, że zmogę za taki krótki czas wszystko przygotować, ale z pomocą Marcina mi to się udało i zostałem przyjęty na studia PJATK bez żadnych problemów. Jestem pewien, że gdybym przyszedł na kilka miesięcy wcześniej to zostałbym również przyjęty na ASP. I teraz ze względu na to wszystko na pewno mogę polecić Marcina dla każdego, kto chce przygotować się do studia na kierunkach artystycznych lub po prostu nauczyć się rysunku/malarstwa. Jest to wyjątkowy nauczyciel, który do każdego swojego ucznia szuka indywidualne podejście i zawsze gotowy przyjść na pomoc.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Jestem mamą nastolatki, która miała szczęście uczyć się z Panem Marcinem. Wyjątkowy artysta, ciepły człowiek i niezwykły nauczyciel! Zajęcia są zawsze ciekawe i wzbogacające pod każdym względem. Przygotowany do zajęć w sposób bardzo profesjonalny, często pomaga odnaleźć niezbędne w pracy pomoce, podsyła "prace domowe", o których potem zawsze coś ciekawego powie, czasem wytknie błąd i wskaże drogę poprawy, czasem pochwali, ale wiadomo, że wszystko ma na celu dążenie do perfekcji, naukę rysunku i malarstwa. Absolutnie najlepszy nauczyciel, z jakim miała do czynienia moja córka, która zawsze z radością uczestniczyła w zajęciach. Jego wiedza o sztuce oraz bieżących wydarzeniach z tej dziedziny pozwoliła nam na dodatkowe wzbogacenie swoich horyzontów. Zawsze miły i uśmiechnięty jest pozytywnym człowiekiem i dzieli się tym z uczniem. Bardzo cierpliwy!
Jeśli szukaliście dobrego nauczyciela, to Pan Marcin jest NAJLEPSZY:)
Dziękujemy:)

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Trafiłam na niego przypadkiem, a okazał się być najlepszym nauczycielem jakiego miałam. Ciężko napisać wszystko co by się chciało, jest na prawdę zbyt wiele do powiedzenia.
Nie chce powtarzać poprzednich komentarzy.
Dzięki Marcinowi i jak on podkreśla, swojej pracy dostałam się na kierunek ASP oraz co ważniejsze z powodzeniem pracuję artystycznie tam, gdzie chciałam od zawsze codziennie wykorzystując to czego mnie nauczył. Nie mam słów żeby opisać jak bardzo jestem wdzięczna !
Marcin, jeszcze raz dziękuje.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Zajęcia z Marcinem to sama przyjemność. Profesjonalista z wielkiej litery. Zajęcia odbywają się w kameralnych 2-3 osobowych grupach w bardzo miłej atmosferze. Marcin do każdego z uczniów ma indywidualne podejście, dzięki owemu podejściu uwierzyłam w siebie w swoje możliwości. Pokazuje, że jeżeli naprawdę chcesz się nauczyć czy polepszyć swoje umiejętności w rysunku czy malarstwie to na pewno tego się nauczysz. Oprócz profesjonalizmu w malarstwie jest bardzo dobrym i ciepłym człowiekiem. Od całego serca polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Zacznę od tego, że Marcin jest niesamowitym człowiekiem! Idealny w roli, za równo nauczyciela, jak i osoby, z którą przyjemnie spędzasz czas podczas długich rozmów na dosłownie każdy temat. Poznałam go prawie rok temu i już chwilę po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na kogoś wyjątkowego. Marcin jest cierpliwy, wyrozumiały. Wielogodzinne zajęcia wypełnione dobrą muzyką, potrafi Cię naładować pozytywną energią i humorem na resztę tygodnia. Z zajęć na zajęcia, widziałam własne postępy, co nakręcało mnie podwójnie do dalszej pracy. Mogę śmiało powiedzieć, że Marcin doskonale sprawdza się również, jako mentor. Cenne rady, które daje i niezwykły warsztat, który posiada składają się na obraz autorytetu w dziedzinie rysunku i malarstwa. Dołączenie do niego do grupy, było jedną z moich lepszych decyzji - niecodziennie spotyka się osoby, które potrafią wnieść tak wiele dobrego. Polecam serdecznie wszystkim zajęcia u Marcina!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Do Marcina trafiłam tydzień przed składaniem teczki na PJATK z mętlikiem w głowie i brakach w teczce. Dowiedziałam się o błędach jakie popełniłam składając wcześniej teczkę na ASP, otrzymałam wiele cennych porad oraz wybrał prace, które najbardziej nadają się do nowej teczki. Na zajęciach był moim przewodnikiem - nie pozwalał zagłębiać się w negatywne myślenie i na bieżąco prowadził do celu. Dodatkowo poznałam wiele ciekawych informacji nt. sztuki i muzyki. Wprowadził mnie do świata malarstwa olejnego, w którym się zakochałam! :D Na zajęciach wykonałam 2 pierwsze w swoim życiu prace farbami olejnymi, które dałam do teczki. Marcin okazał się być bardzo cierpliwym mentorem i wsparciem również po skończonych zajęciach - pomógł również przy wyborze i skompletowaniu zdjęć do teczki. I tak, w ten sposób od października będę szczęśliwą studentką grafiki na PJATK. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i BARDZO POLECAM ZAJĘCIA U MARCINA!!! :D :D :D :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Marcin to nie tylko prawdziwy profesjonalista, ale również niesamowicie ciepły i serdeczny człowiek, który naprawdę wkłada całe swoje serce w to, co robi. Posiada wszystkie cechy wspaniałego artysty oraz nauczyciela, który z łatwością I zaangażowaniem przekazuje swoją cenną wiedzę uczniom. Do każdego podchodzi indywidualnie i odpowiednio dopasowuje zajęcia tak, aby spełniały one oczekiwania każdego z podopiecznych. Rzetelny, pracowity, kompetentny, cierpliwy…można napisać esej na temat jego zalet. Mnie osobiście pomógł w stworzeniu teczki na ASP w Warszawie, która otrzymała trzeci najlepszy wynik!! POLECAM :):):)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Nauczyciel z krwi i kości. uczy malarstwa , rysunku z duszą i oddaniem. świetny pedagog o znakomitym warsztacie , ogromnej wiedzy tej związanej ze sztuka jak i jej nie dotyczącej. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, dobrze dobrane grupy pod względem umiejętności jak i osobowości. Chętny do udzielenia porad , wskazówek odpowiada na zadane pytania w sposób kompletny. ilość wpisów świadczy o sobie sama. nie czytaj już ich po prostu zadzwoń . Stwierdzisz osobiście ze to był najlepsza decyzja.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Zajęcia prowadzone są w bardzo sympatycznej i bezstresowej atmosferze! Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem - potrafi w prosty i rzetelny sposób przekazać swoją ogromną wiedzę i umiejętności, daje dużo wskazówek, motywuje, pokazuje błędy i uczy tak, że postępy są widoczne z lekcji na lekcję od samego początku. Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości - nawet wiele razy! Profesjonalnie podchodzi do zajęć - nauka od podstaw (jak w moim przypadku) przebiega z jego pełnym zaangażowaniem i pasją jaką ma do nauczania. Bardzo polecam zajęcia z Marcinem!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

Na zajęcia do Marcina chodzę już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Doskonały nauczyciel i jeszcze lepszy człowiek!
Jaka byłam moja satysfakcja, jak po paru miesiącach porównałam rysunki zrobione u niego z pracami zrobionymi w "szkole" rysunku, w której wcześniej się uczyłam. Marcin do każdego podchodzi indywidualnie ( często z nami rozmawia i wie kto co chce osiągnąć i jakie ma oczekiwania co do jego zajęć). Wszystko jest tak dopasowane, żeby każdy wyniósł z nich jak najwięcej. Ma wielkie serce do uczniów, widać w nim pasje do tego co robi. Pomaga i dba o to żeby każdy osiągnął wyznaczone sobie cele, oraz posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Jest cierpliwy, zachęca i motywuje do pracy, a na zajeciach dba o atmosferę. Można sie z nim dogadać w każdej sprawie. Ze świecą drugiego takiego szukać!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Jestem mamą dwóch chłopców, którzy mają od dwóch lat zajęcia z Panem Marcinem. Chłopcy są bliźniakami, ale każdy z moich synów jest inny, Pan Marcin, do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Nawiązał niezwykły kontakt z moimi dwunastolatkami.
Pan Marcin bardzo aktywnie uczestniczy w zajęciach. To nie jest typowy nauczyciel, który zleca i ocenia. To nauczyciel, który cały czas czuwa i podpowiada moim synom magiczne sposoby przy każdej stawianej kresce, cierpliwie tłumaczy i pokazuje chłopcom różne techniki rysowania i malowania. Dba o precyzję ruchów, dba o właściwe nawyki i mimo, że nauka rysunku to długa i mozolna praca, to moi synowie uwielbiają te zajęcia. Pan Marcin tematy zajęć dobiera tak, aby chłopcy ciągle się czegoś uczyli, ale też nie znudzili. Lekcje są tak dynamiczne i tak różne, że po dwóch latach moi synowie z wypiekami na policzkach i pełnym zaangażowaniem czekają na kolejne spotkanie ze swoim ulubionym nauczycielem.
Oprócz rysunku ... Pan Marcin pokazuje moim synom piękno w sztuce o bardzo szerokim spektrum. Na zajęciach opowiada chłopcom o artystach, grafikach, o ich dziełach, pokazuje inny świat, inną rzeczywistość niż ta, którą spotykają codziennie w szkole, na podwórku czy telewizji. Moi synowie mają szansę uczyć się od Pana Marcina "czucia" barw i światła, dostrzegania piękna w kropli wody czy fakturze otaczających nas przedmiotów. Pan Marcin, pokazuje tym młodym ludziom, coś, co staram się jako rodzic w nich zaszczepić i wpoić ... ale czym innym jest rodzicielskie gadanie :-), a zupełnie czym innym możliwość przebywania i czerpania od człowieka z duszą, pełnego kultury i wrażliwości. Cieszę się, że Pan Marcin uczy moich synów rysunku - chłopcy zrobili niesamowity postęp pracując zaledwie raz w tygodniu, ale równie fantastyczne jest to, że moi synowie mają szansę uczyć się od Pana Marcina wrażliwości, pięknego języka i kultury osobistej. Zaczynają dostrzegać, że warto czytać, rozwijać się, starannie mówić, dostrzegają, że malarstwo, rysunek to nie tylko precyzyjna ręka - to dusza i pasja, którą Pan Marcin przed nimi otwiera.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Wspaniała pracownia, wspaniały artysta i nauczyciel. Marcin ma olbrzymi talent do przekazywania wiedzy i indywidualne podejście do każdego. Potrafi stworzyć bardzo dobrą twórczą atmosferę i naprawdę zależało mu, abym osiągnęła to, co zamierzałam. Dodatkowo jest serdecznym, ciepłym bardzo fajnym człowiekiem. Bardzo polecam.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Nic dodać nic ująć, zajęć z panem Marcinem nie pożałuje nikt kto chce się uczyć rysować, malować itd.. Pan Marcin poświęca wystarczającą ilość uwagi każdemu uczniowi, radzi, poprawia; stara się tak nam pomóc, aby każdy z nas był zadowolony z końcowych wyników pracy. Zajęcia odbywają się w bardzo luźnej i przyjemnej atmosferze i nawet chociaż jestem najmłodsza w mojej grupie, to nawet dobrze się czuje w towarzystwie innych uczniów. Każdemu z nas podaje przydatne rady i najnormalniej w świecie nas UCZY. Chodziłam do wielu szkół artystycznych w przeszłości, lepszych i gorszych, ale zajęcia z panem Marcinem najwięcej mnie nauczyły i są zdecydowanie na pierwszym miejscu!! Co do samego nauczyciela, to wspaniały człowiek. Zdecydowanie zna się na swoim fachu, chociaż często można zauważyć że zdarza mu się być bardzo zmęczonym ze względu na wielką liczbę uczniów i zajęć o różnych porach dnia.
Chodzę na te zajęcia dopiero przez rok, ale zdecydowanie nie żałuję swojej decyzji. Mocno polecam!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Zajęcia są dostosowane do poziomu i zainteresowań, prowadzone pod ucznia, niezależnie od tego, czy chce się zrobić teczkę czy rysować/malować dla siebie. Pan Marcin ma ogromną wiedzę i cierpliwość, poświęca uczniowi dużo uwagi, wspiera nie tylko w zakresie praktycznym, ale też teoretycznym, no i stale pozostaje w kontakcie mailowym i smsowym. Terminy spotkań są elastyczne, ze wszystkim innym też można się dogadać. Jak dla mnie świetna alternatywa dla zajęć prowadzonych w kilkunastoosobowych grupach, z którymi wcześniej miałam do czynienia, a z których nic nie wyniosłam.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Pan Marcin wspaniały młody człowiek,mający ogromny talent. Jest bardzo dobrym nauczycielem, cierpliwym, wyrozumiałym, w chwilach zwątpienia podniesie na duchu. Potrafi przekazać swoją wiedzę w bardzo dostępny sposób, atmosfera w czasie zajęć znakomita zachęcająca do pracy. Jest bardzo zaangażowany na każdych zajęciach ,chętnie pomaga,wszelkiej ego uwagi są bardzo cenne i wartościowe. To profesjonalista i pasjonatą. I to prawda......Nie umiesz rysować? No to będziesz umieć...... Polecam, polecam!!! Dzięki!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Pan Marcin jest wyjątkowym nauczycielem i bardzo dobrym malarzem. Jest również bardzo miłym człowiekiem i ma talent do przekazywania wiedzy. Na zajęciach panuje przyjacielska atmosfera. Pan Marcin jest najlepszym nauczycielem rysunku jakiego spotkałam. Dziękuję ☺

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2015

A teraz zatrzymaj się na chwilę, a najlepiej na stałe, bo właśnie znalazłeś najlepszego nauczyciela jakiego mógłbyś sobie wymyślić (wyśnić, wymarzyć, czy cokolwiek tam robisz z nauczycielami rysunku).
Chcesz się podszkolić? Super, Marcin Ci w tym pomoże.
Zrobić teczkę? Jak wyżej.
Nie umiesz rysować? No to będziesz umieć.
Nie umiesz rysować i nie wierzysz, że będziesz umieć? Doskonale, bo jeśli jest ktoś, kto może nauczyć rysować każdego, to na pewno jest to Marcin.
Zajęcia grupowe na które chodzę przebiegają w świetnej atmosferze, bo z Marcinem możesz pogadać o wszystkim. Zero "oh so artistic" zadęcia, choć naprawdę, wierz mi, mogłoby być i byłoby zupełnie uzasadnione.
Oczywiście to nie tak, że to jakaś mega magia i dostaniesz gotową receptę na wszystko. A jednak z każdych zajęć wychodzi się z kolejną nabytą umiejętnością i...jeszcze większą chęcią do ćwiczeń w domu. Zero stresu, zero frustracji - oczywiście, jeśli uważnie słuchasz porad i - co tu dużo kryć - po prostu ciężko pracujesz.
Możesz być pewien, że każda Twoja praca będzie dokładnie przeanalizowana.
Nie licz na wodospad pochwał, za to jak już jakąś dostaniesz - możesz być z siebie BARDZO dumnym. Pełen profesjonalizm, mnóstwo cierpliwości, celne uwagi. Nawet na zajęciach grupowych można liczyć na indywidualne podejście - naprawdę indywidualne. Marcin nie ma jakiegoś "szablonu na artystę", którego używa do każdego. Każdego uczy faktycznie tak, by ta osoba jak najwięcej na tym skorzystała.
Aha, w cenie zajęć muzyka, rozmowy o wszystkim, ciasteczka i kawa/herbata.
Naprawdę możesz się już nie zastanawiać, bo nie ma nad czym, po prostu zapisz się na zajęcia, bo miejsc już prawie nie ma (to już o czymś świadczy, prawda?).

Od siebie dodaję jeszcze ze trzy gwiazdki (Ocena: Rewelacja +++)

(Serio serio)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2015

Po kilku latach nauki rysunku w różnych placówkach, u różnych nauczycieli jedyne co osiągnęłam to pokaźny regres. Szczęśliwie trafiłam na to ogłoszenie.

Wszystkie dotychczasowe zajęcia, w których brałam udział, opierały się na zasadzie "masz, rysuj i czekaj na korektę".
Tu jest inaczej. Marcin posiada pokaźny zasób metod, technik, porad i tricków, które niesamowicie ułatwiają pracę, a zamiast czytać żurnale służy pomocą przez cały czas trwania zajęć. Używa przy tym języka w stu procentach zrozumiałego, co nie jest wcale takie oczywiste jak zdążyłam się przekonać przez ostatnie 3 lata...
Dodatkowo, jego cierpliwość zdaje się nie mieć końca.

Absolutnie polecam!

avatar
Krzyś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Marcin bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Jego zajęcia z rysunku i malarstwa dają niesamowitą skuteczność.
Jestem tatuatorem i aspekty koloru, które porusza Marcin są niesamowicie istotne w mojej pracy.
Pozytywna atmosfera pozwala na maksymalne skupienie w czasie zajęć.
Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Marcin to świetny artysta i nauczyciel! Uczęszczam na zajęcia 3-osobowej grupy - nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze, każdy temat jest precyzyjnie wyjaśniony. Mimo grupy 3 osób podejście do każdego jest indywidualne i każdemu poświęcone jest dużo czasu. Bardzo polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Pan Marcin jest wspaniałym nauczycielem i profesjonalistą. Z każdej lekcji wychodzę z nowymi wskazówkami niezbędnymi w świecie malarstwa. Spotkałam się już z wieloma nauczycielami malarstwa ale żaden z nich nie prowadził lekcji w tak miłej atmosferze i na żadnych lekcjach nie udawało mi się robić tak dużych postępów jak na zajęciach z Panem Marcinem. Nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Marcin jest profesjonalistą, dysponuje świetnym warsztatem malarskim i rysunkowym, swoją wiedzę i umiejętności potrafi przekazać w przystępny i ciekawy sposób. Jest osobą inspirującą, pełną pasji i zaangażowania. Polecam

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2014

Świetny nauczyciel. Idzie się dogadać, zajęcia przebiegają w luźnej atmosferze, najlepsze zajęcia z rysunku/malarstwa jakie kiedykolwiek miałem. Dzięki jego pomocy w udało mi dostać się na PJWSTK w Warszawie. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Wspaniałe zajęcia! Marcin uczy bardzo dobrze i zrobiłem duże postępy. Marcin w ciągu kilku miesięcy doprowadził mnie od zera do dumnego autora kilku obrazów. Przemiła atmosfera i co najważniejsze skuteczność.

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Bardzo dobry nauczyciel, mistrz w dziedzinie rysunku i malarstwa. Zajęcia są prowadzone swobodnie, panuje miła atmosfera. "Podstawa programowa" dostosowana indywidualnie do potrzeb i zainteresowań. Myślę, że zrobiłam duży postęp dzięki tym korepetycjom. Polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2014

Marcin to profesjonalny nauczyciel rysunku i malarstwa o ugruntowanej wiedzy oraz poczuciu estetyki. Wprowadza mnie krok po kroku w arkana tej pięknej sztuki . Każde zajęcia odkrywają przede mną nowe doświadczenie. Zajęcia w miłej prostolinijnej atmosferze, sympatyczne fachowe wsparcie !!! POLECAM !!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Marcin to bardzo dobry nauczyciel. Prowadzi mnie przez świat malarstwa, zwłaszcza od strony warszatu, nie ingerując w moją wyobraźnię i ekspresję; daje wskazówki i sposoby, których nigdzie indziej bym nie usłyszła, a teraz nie wyobrażam sobie tworzenia bez nich. Prace, które robię u Marcina, nie powstałyby więc w żadnym innym miejscu <jestem pod wrażeniem jego wiedzy i umiejętności>, atmosfera jest super a lokalizacja korzystna. Polecam :3

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2014

Marcin to profesjonalista, przekazujący wiedzę z zaangażowaniem i pasją. Zajęcia są rozwijające zarówno od strony technicznej warsztatowej, jak i czysto artystycznej wrażliwości. To podróż, w której dostajemy narzędzia a cel definiujemy sami.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Moje wrażenia są bardzo pozytywne.Pan Marcin jest wspaniałym nauczycielem - praktycznie po każdej lekcji czuje u siebie postep w rysunku.Do tego trzeba dodać, że atmosfera na zajęciach przyjemna i swobodna, a pan Marcin jest bardzo sympatyczną osobą. :)

avatar
Kordula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2013

Maluję amatorsko od 5 lat, ale moja prawdziwa przygoda z malarstwem zaczęła się dopiero od zajęć z Panem Marcinem. Jest niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie i dzieli się swoją wiedzą bardzo umiejętnie z ucżniami. Dzięki temu powstały moje pierwsze obrazy, z których jestem dumna i zadowolona. Serdecznie polecam P. Marcina jako nauczyciela każdemu zainteresowanemu nauką rysunku i malarstwa.

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2013

Uważam Pana Marcina za bardzo zdolnego malarza. Uczy rzetelnie, cierpliwie i bezstresowo. Trudno znaleźć lepszego nauczyciela malarstwa.

avatar
Bogumiła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2013

Od października Dominika rozpoczęła 3 rok zajęć z P Marcinem. Z przyjemnością i wielkim entuzjazmem pracuje w każdą sobotę po 3h. Zajęcia z P. Marcinem są bardzo przyjemne, interesujące i efektywne. P. Marcin ma doskonałe podejście do dzieci (Dominika ma 11 lat), co sprawia, ze mojej córce ciągle się chce uczyć rysunku i malarstwa. Doskonale motywuje i wzbudza zainteresowanie ucznia. Z przyjemnością polecam P. Marcina jako nauczyciela. Jest świetny w swojej profesji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.