Martyna Syczewska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Białystok (osiedle Piaski)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 4  roku lekarskiego , a przez cały okres szkolny rok zawsze kończyłam świadectwem z czerwonym paskiem, a maturę z chemii napisałam bardzo dobrze i uważam że jestem w stanie świetnie przekazać swoją wiedzę uzyskaną przez lata pracy oraz podzielić się własnymi niebanalnymi sposobami rozwiązywania zadań.
Korepetycji udzielam uczniom klas podstawowych -45 zł
Zajecia trwają godzinkę.
Na początku pierwszego spotkania omówione zostaną nasze strategie na tok nauczania. Skupimy się oczywiście na potrzebach ucznia.
Jestem osobą bardzo towarzyską, wyrozumiałą i pomocną, dzięki czemu na zajęciach uczeń nie bedzie odczuwać stresu, a więc nauka bedzie znacznie efektywniejsza (wiem z własnego doświadczenia jak atmosfera wpływa na efektywność).
Podczas naszych zajęć zdradzam też świetne tajniki skutecznego nauczania , które sama stosuję i świetnie się sprawdzają. Mówiąc kolokwialnie nauczę tego jak się trzeba uczyć.
Dodatkowo po każdych zajeciach uczniowie dostaja stworzone przeze mnie estetyczne notatki w formie pdf z tego co aktualnie na zajęciach omówilismy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Świetnie tłumaczenie córka po pierwszej lekcji zrozumiała temat i napisała sprawdzian na 5. Gorąco polecam tą Panią ☺️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.