Magda Martyna Sulejska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Mam na imię Magda. Jestem absolwentkom Uniwersytetu Jagielońskiego, obecnie jestem w trakcie pisania doktoratu. Oferuje krótkie terminy realizacji, nie pobieram przedpłat. Masz pytanie - pisz! Pozdrawiam Magda Martyna

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Bardzo solidna osoba, rzetelna i terminowa osoba. Pierwszy raz korzystałam z pomocy kogoś i trafiłam idealnie. Polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Martyna pomagała mi pracy dyplomowej. Zarówno przy teorii jak i części badawczej. Wszystko zgodnie z planem i w terminie. Nie mam zastrzeżeń. Super miła i kontaktowa osoba. A co najważniejsze uczciwe warunki współpracy. Żadnych dziwnych wpłat przed otrzymaniem materiału. Polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Jestem pierwszy z oceną i będzie ona szczera. Martyna uratowała mnie z podbramkowej sytuacji - to co inni wyceniali na 2 tygodnie pracy zrobiła w dwie noce. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.