Martyna Śliskowska-vel-Śliska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Swędów
Łódź
Zgierz
Stryków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, udzielę korepetycji z języka łacińskiego na poziomie szkoły podstawowej, szkoły średniej i studiów. Pomogę przy odrobieniu prac domowych, tłumaczeniu tekstów i opanowaniu zagadnień gramatycznych. Oferuję również przygotowanie do matury na poziomie zaawansowanym czy olimpiady przedmiotowej.

Zostałam laureatką Olimpiady Języka Łacińskiego, zajmując piąte miejsce w Polsce, a obecnie jestem studentką prawa. Potrafię wytłumaczyć zagadnienia, które wydają się być trudne w przystępny i zrozumiały sposób. Posiadam również wiele swoich materiałów do pracy z uczniami. Oprócz tego oferuję notatki z omawianego zakresu gramatycznego.

Pokochałam język łaciński, starożytną kulturę i swoją pasją chciałabym się dzielić z innymi. Uwielbiam pracować z tym językiem i bardzo dobrze tłumaczę jego zagadnienia - dlatego serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferuję zajęcia online, u mnie, jak i u ucznia. Godziny zajęć do ustalenia indywidualnie.

Serdecznie zapraszam.

Cena: 35zł/60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Świetna korepetytorka, wkładająca w swoją pracę całe serce. Zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć. Z jej przyjaznym usposobieniem idzie w parze niebywały profesjonalizm. Naprawdę polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Korepetytorka bardzo przystępnie tłumaczy trudne zagadnienia gramatyczne i pomaga w tłumaczeniu tekstów. Ma bardzo dużą wiedzę z danego przedmiotu i potrafi ją przekazać. Dzięki niej udało mi się dobrze zdać maturę. Polecam każdemu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Super korepetytorka - widać wysokie zaangażowanie co przekłada się na miłą atmosferę na zajęciach. W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie, nawet te trudne zagadnienia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.