Martyna Śliskowska-vel-Śliska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Swędów
Łódź
Zgierz
Stryków

Martyna Śliskowska-vel-Śliska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Martyna Śliskowska-vel-Śliska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Świetna korepetytorka, wkładająca w swoją pracę całe serce. Zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć. Z jej przyjaznym usposobieniem idzie w parze niebywały profesjonalizm. Naprawdę polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Korepetytorka bardzo przystępnie tłumaczy trudne zagadnienia gramatyczne i pomaga w tłumaczeniu tekstów. Ma bardzo dużą wiedzę z danego przedmiotu i potrafi ją przekazać. Dzięki niej udało mi się dobrze zdać maturę. Polecam każdemu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Super korepetytorka - widać wysokie zaangażowanie co przekłada się na miłą atmosferę na zajęciach. W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie, nawet te trudne zagadnienia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.