Martyna Madej

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Sopot
Rumia
Gdynia
Chemia50 - 60 / 60 min

Martyna Madej

Opis ogłoszenia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku chemia i jestem nauczycielką chemii w Szkole Podstawowej Nr 8 w Sopocie. Udzielam korepetycji z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej. Korzystam z własnych materiałów i zbiorów zadań. Korepetycje mogą odbywać się u mnie w mieszkaniu (10min pieszo od przystanku SKM Gdynia Stocznia-UMorski) lub online. Korepetycji online udzielam z użyciem portalu Jitsi Meet, z którego można korzystać online i tablicy Microsoft Whiteboard (uczeń nie musi nic instalować, ja udostępniam mu ekran).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
03.2021 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 8
Nauczyciel stażysta
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.