Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 / 60 min

Martyna

Opis ogłoszenia

Lekcje języka polskiego - skutecznie i profesjonalnie z doświadczonym nauczycielem. Konwersacje i ćwiczenia poprawnej wymowy. Sympatyczna nauczycielka. Możliwość zajęć grupowych do 4 osób maksymalnie. Bardzo proszę o pozostawienie wiadomości SMS - oddzwonię. Bardzo wygodny dojazd, zajęcia przy stacji Metro Wawrzyszew.

Dostępność

Poniedziałek20:00 - 22:00
Wtorek20:00 - 22:00
Środa20:00 - 22:00
Czwartek20:00 - 22:00
Piątek20:00 - 22:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.