Martyna Banasiak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kowale
Kolbudy
Otomin
Gdańsk
Borkowo
Toruń
Lisewiec
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 80 / 60 min

Martyna Banasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Kompletnie nie rozumiesz o czym nauczyciel mówi na lekcjach? Nie potrafisz skupić swojej uwagi na liczbach i równaniach? Sprawdzian Ci nie poszedł i czeka Cię poprawa? A może chcesz jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego egzaminu? Chętnie pomogę Ci poznać tajniki matematyki i ją polubić. 

Zapraszam ucniów, których w najbliższym czasie czekają egzamin ósmoklasity lub matura na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. 

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej i od ponad 4 lat udzielam korepetycji z matematyki. Na swoim koncie mam spore grono zadowolnych uczniów. Na moich lekcjach tłumaczę wszystko w sposób bardzo prosty, klarowny i aż do skutku, wszystko odbywa się w luźnej atmosferze bez stresu i nerwów. Poziom dostosowany będzie do Twoich możliwości, przygotuję dla Ciebie zadania odpowiednie do zrozumienia tematów, których potrzebujesz :)

Czeka Cię matura? Pokażę Ci jak rozwiązywać zadania, których nie możesz do końca zrozumieć, jak w pełni wykorzystać kartę wzorów, kalkulator oraz nauczę Cię korzystać z metody podstawiania, dzięki której rozwiążesz dobrze mnóstwo zadań zamkniętych :) 
Wszystkie tematy zostana omówione z niezwykła starannością, tak, aby nawet najtrudniejsze zagadnienia nie stanowiły dla Ciebie problemu.j. 

Zajęcia Stacjonarne odbywają się na Wzgórzu Mickiewicza w Gdańsku.  W pozostałych miastach możliwość lekcji Online

  • Zajęcia online - 50/60zl/h
  • Zajęcia stacjonarne - 60/70zł/h
  • Zajęcia z dojazdem - 80/90zł/h
  • Zajęcia w grupie - cena do ustalenia od 30zł/os 

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 01.2019
Politechnika Gdańska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

W niecałe dwa miesiące udało mi się opanować tematy potrzebne do zaliczenia matury z matematyki. Pani Martyna posiada dobre, indywidualne podejście co pomaga w szybkim opanowaniu swoich braków wiedzy. Dzięki Pani Martynie udało mi się bez problemu zaliczyć egzamin dojrzałości.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Na kkrepetycje chodziłam całą klasę maturalną i wszystko było jasno i konkretnie wytłumaczone. Dostalam się bez problemu na oblegany kierunek na politechnikę gdańską i zdalam matematykę rozszerzoną na super poziomie. Polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Od kiedy pamiętam moja córka miała problem ze wszystkimi przedmiotami ścisłymi, a szczególnie matematyką, nie lubiła jej i nie rozumiała co się dzieje na lekcjach. W tym roku kończyła gimnazjum i byłam przerażona ogromną konkurencją do wszystkich szkół średnich spowodowaną podwójnym rocznikiem. Na korepetycje do Pani Martyny moja córka uczęszczała regularnie przez cały rok szkolny i efekty przekroczyły moje oczekiwania. Marysia wreszcie pisała sprawdziany na dobrym poziomie, a przede wszystkim miała pojęcie o tym co się dzieje na lekcjach. Egzamin gimnazjalny napisała naprawdę wspaniale jak na swoje możliwości i dostała się do szkoły pierwszego wyboru. Jestem pewna, że z pomocy pani Martyny korzystać będziemy, aż do końca szkoły średniej.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pani Martyna przygotowywała mnie do matury i byłam bardzo zadowolona z zajęć. Dzięki nim wszystko stawało się dal mnie jasne, a największym tego dowodem są wyniki matury jakie dzisiaj odebrałam - 88%! Jeszcze na początku roku taki wynik mógł mi się co najwyżej przyśnić :)
Dziękuję bardzo i polecam z całego serca

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Wystarczyły 4 godziny zajęć, aby opanować materiał z metod ilościowych ( studia I stopnia) do egzaminu, w momencie gdy dzień wcześniej materiał był totalną abstrakcją. Bardzo miła, kontaktowa osoba , polecam serdecznie ! :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam w 100%!
Wystarczyły 4 zajęcia z Panią Martyną, żeby nadrobić zaległości i zdać poprawkę z analizy matematycznej, mimo że moja wiedza była bardzo uboga.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Z panią Martyną przygotowywałam się do matury i jestem bardzo zadowolona. Z każdego działu przygotowywała zadania maturalne i tłumaczyła każde zagadnienie, tak, że byłam zdziwiona jak wcześniej mogłam tego nie rozumieć. Z matury wyszłam mega zadowolona i pomimo, że wyników jeszcze nie ma to spodziewać się minimum 80%, a może nawet więcej, co jest dla mnie prawdziwym sukcesem.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Regularne lekcje z p. Martyną czynią cuda :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Niewątpliwie najbardziej cierpliwa nauczycielka jaką miałem, wszystko na luzie i bardzo przyjemnie tłumaczone. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Szkołę średnią skończyłam już dobrych parę lat temu, ale na maturę zdecydowałam się dopiero w tym roku. Dzięki współpracy z Martyną czuję się pewnie i jestem przekonana, że uda mi się zdać egzamin bez problemów. Cudowne podejście, wszystko jasno wytłumaczone no i przede wszystkim są efekty :) Pozdrawiam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Sytuacja mojej córki z matematyka była dramatyczna już od samego początku roku szkolnego. Bardzo dziękuję pani Martynie za pomoc, dzięki niej wszystkie jedynki udało się poprawić, a z kolejnych sprawdzianów oceny wyglądają coraz lepiej :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Dzięki regularnym korepetycjom u pani Martyny wreszcie mogę pochwalić się ocenami innymi niż jedynki i dwójki. Gorąco polecam !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Polecam! Wszystko jasno wytłumaczone, bardzo dobre podejście. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Panią Martyne!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Godzina korepetycji i udało się zaliczyć sprawdzian. Wszystko wytłumaczone w jasny sposób.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Zdecydowanie polecam !!! Atmosfera super, a praca bardzo efektywna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.