Martyna Rogozik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Ruczaj)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Algebra30 / 60 min

Martyna Rogozik

Opis ogłoszenia

#chemia #matematyka
Korepetycje z CHEMII, analizy matematycznej, algebry na każdym poziomie nauczania. Absolwentka UJ. Chemik w Instytucie Geologii, Geochemii, Archeologii Polskiej Akademii Nauk. Korepetytor w Akademii Nauki.Wysoka skuteczność potwierdzona sukcesami dotychczasowych uczniów. Staram się tłumaczyć w jak najprostszy sposób, aby nauka stała się przyjemnością a nie cierpieniem. Gwarantuje profesjonalne podejście oraz miłą atmosferę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
chemia
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2016 - aktualnie
Akademia Nauki
03.2018 - aktualnie
Polska Akademia Nauk PAN
Pracownik naukowy PAN #chemia #matematyka Korepetycje z CHEMII, analizy matematycznej, algebry na każdym poziomie nauczania. Chemik w Instytucie Geologii, Geochemii, Archeologii Polskiej Akademii Nauk. Korepetytor w Akademii Nauki. Wysoka skuteczność potwierdzona sukcesami dotychczasowych uczniów. Staram się tłumaczyć w jak najprostszy sposób, aby nauka stała się przyjemnością a nie cierpieniem. Gwarantuje profesjonalne podejście oraz miłą atmosferę.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.