Martyna Pruszyńska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Tarnowskie Góry
Bytom
Nowe Chechło
Gliwice
Radzionków
Zbrosławice
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję skuteczną naukę matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich  . Oprócz tradycyjnych korepetycji oferuję również kompleksowe   kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury, poprawy matury, egzaminu komisyjnego  . Wszystkie lekcje przygotowuję pod indywidualne potrzeby ucznia. Jestem nauczycielem wymagajacym, który potrafi zapewnić miłą i bezstresową atmosferę podczas prowadzonych lekcji. Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej.

Zajęcia prowadzę u mnie lub za pomocą Skype bądź innego dowolnie wybranego komunikatora internetowego oraz wirtualnej tablicy elektronicznej.  Prowadzone przeze mnie zajęcia są nastawione na rozwinięcie umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania zadań. Pomagam w opanowaniu materiału przerabianego w szkole. Zagadnienia matematyczne tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały . Uczę myślenia matematycznego oraz schematów rozwiązywania zadań. 

 
Od uczniów wymagam systematycznej pracy oraz zaangażowania w prowadzone przeze mnie lekcje. Podczas zajęć omawiam wszelkie niezrozumiałe zagadnienia oraz dostosowuję pracę domową pod potrzeby indywudualne ucznia, której celem jest utrwalenie przerobionego materiału.

Na bieżąco przygotowuję moich uczniów do kartkówek i sprawdzianów w szkole. Korzystam z podręczników, które uczeń przerabia w szkole oraz z własnej bazy zadań .

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego ( 511 859 455  ), przez portal e-korepetycje lub Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Z czystym sumieniem polecam Panią Martynę. Kompetentna, rzeczowa, zawsze przygotowana. potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadania. Bardzo miłe podejście do ucznia. Syn bardzo zadowolony. My również.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.