Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Stalowa Wola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka30 / 60 min

Marcin Pyć

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z obsługi Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz z podstaw obsługi komputera- podstawowy i średniozaawansowany oraz konwersja plików .doc na .pdf za pomocą drukarek wirtualnych.

Zajęcia mogą odbywac się u ucznia na jego komputerze ale tylko w Stalowej Woli, ewentualnie może przynieść swojego laptopa.

Godziny i terminy zajęć do ustalenia. Nie ma ograniczenia wiekowego.

zajęcia dla jednej osoby= 35zł za 60 minut (lekcje u nauczyciela), 40zł za 60 minut (lekcje u ucznia- tylko w  Stalowej Woli).  Mozliwe zajęcia na weekendach oraz 2 godziny, jedna po drugiej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.