Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Warszawa
Radom
Płock
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

W belgijskiej szkole byłam na kursie i nie było zadnych efektow bo nauczyciel tak szybko szedł z materiałem, bez powtórek, że ciężko było się czegokolwiek nauczyć, potem dowiedziałam się o indywidualnych lekcjach online i zaczęłam naukę z Martą i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Marta jest wyjątkową nauczycielka, cierpliwą, świetnie zna język i potrafi wytłumaczyć i przekazać wiedzę którą ma. Jak czegoś nie rozumiem, to Marta tak wytłumaczy że wszystko jest jasne i klarowne. Marta robi też świetne notatki dla ucznia, wszystko zapisuje, tłumaczy wszystko 'po naszemu', tak aby najprostszym sposobem wszystko zrozumieć i widzieć jak użyć danej zasady gramatycznej.
Dzisiaj, po kilku miesiącach nauki oceniam efekty na rewelacyjne!!
Moja blokada językowa zniknęła, swobodnie porozumiewam się nie tylko na tematy codzienne, ale też zaawansowane i myślę o rozpoczęciu studiów po holendersku w przyszłości!
Martusia dziękuję! i polecam nowym uczniom :)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Ja i moi znajomi którzy uczą się u Marty polecamy naukę z Martą, to nauczycielka jakiej ze świecą szukać! Pełen profesjonalizm, umiejętności, wiedza i anielska cierpliwość. Dodatkowo Marta to bardzo konkretna osoba, która potrafi zmotywować ucznia i wie jak zmobilizować do nauki nawet tych opornych na wiedzę. Na lekcji Marta sama robi notatki dla ucznia co jest mega imponujące , że nie tylko potrafi wykładać wiedzę, skupić się na uczniu ale jeszcze wszystko elegancko zapisać, razem z wymową i użyciem danego słowa. Do takich online notatek bardzo łatwo można wrócić, powtórzyć całą wiedzę i nauka mimo że online to na prawde przyjemność bo wszystko jest wytłumaczone i rozpisane tak że nie sposób nie zrozumieć. Ma mnóstwo materiałów i widać że dopasowuje te materiały do uczniów a nie 'jedzie' na jedynym podręczniku dla wszystkich.
Sam znam niemiecki i Marta potrafiła wykorzystać moja znajomosc niemieckiego do jeszcze szybszej nauki holenderskiego, ogolnie uczymy sie ponad pol roku i dzieki tej nauce moge swobodnie posługiwać się niderlandzkim w pracy czy w szkole u dzieci ale nadal kontynuuję naukę bo jak widzę jakie już mam efekty, to nie moge sie doczekać aż będę mówić biegle.
polecam wszystkim niezdecydowanym! brać w ciemno, lekcje warte stawki!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Po moich doświadczeniach z różnymi korepetytorami i szkołą ęzykowa myślałam że holenderski zawsze pozostanie poza moim zasięgiem i nigdy się go nie nauczę. Koleżanka z pracy poleciła mi indywidualne lekcje z Martą i postanowiłam spróbować po raz ostatni. Już od pierwszej lekcji Marta zaimponowała mi ogromną wiedzą i zupełnie innym sposobem nauczania dokładnie się mnie wypytala Jakie są moje oczekiwania z czym mam problem jeśli chodzi o holenderskie, dokładnie sprawdziła mój poziom języka i od razu przeszliśmy do nauki. Jestem cały czas pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i zaangażowania w lekcje bo widać że robi to co kocha i czuję że jestem w najlepszych rękach. Jak przyszłam do Marty byłam na poziomie A2 i ledwo kleiłam zdania a w tym momencie mówię płynnie wszystko rozumiem mogę nawet czytać książki po holendersku i cały czas dążymy do perfekcyjnego holenderskiego. Marta wysyła bardzo dużo materiałów które zawsze dostosowuje indywidualnie pode mnie, nie musze wkuwać słówek na pamięć ale bardzo dużo czytamy na lekcji mówimy. wysyła też bardzo dużo nagrań audiobooków i ciekawych materiałów których sama bym nie znalazła. Nawet gramatykę potrafi wytłumaczyć w taki sposób żebym wiedziała jak mam jej użyć w praktyce, a nie tylko czyta regułki z podręcznika, oprócz tego Marta jest bardzo miła uśmiechnięta promienieje pozytywną energią i zawsze potrafi wprowadzić miłą atmosferę na lekcje, tak że nawet nie wiem kiedy mija cała godzina.
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Martą, lekcje z korepetytorem o takim profesjonalizmie i wiedzy są warte każdej złotówki pozatym uczy się w tempie ekspresowym.
10/10!!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Taki nauczyciel to chyba jeden na milion, pani Martusia ma ogromną wiedzę, stoicką cierpliwość jest wyrozumiała przemiła bardzo profesjonalna zawsze przygotowana a przede wszystkim ma pomysł i podejście do ucznia. ja już mam swoje lata nie mam talentu do języków i wątpiłam że ktoś czegoś mnie nauczy, bo byłam już w belgijskiej szkole efektów nauki nie było tylko jeden wielki mętlik w głowie ale jak pani Marta zajęła się nauczaniem mnie to raz dwa wszystko zrozumiałam wyjaśniła mi to z czym miałam problem, pani Marta tłumaczy tak że nie da się nie zrozumieć. Na lekcji jest bardzo dużo konwersacji uczę się mnóstwo słówek pani Marta wysyła też książki i różne nagrania, a nawet jak ktoś nie rozumie jak sobie radzić przez internet to nawet to wytłumaczy cierpliwie i po malutku. Jednym słowem nauczyciel jakich mało bo widać że z pasją wiedzą i podejściem do ucznia.
Zdecydowanie mogę polecić naukę z panią Martą zwłaszcza tym którzy mają blokadę językową, Marta ma sposób na każdy problem ucznia.
10/10!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Super nauczycielka! Polecam wszystkim którzy chcą przełamać swoją barierę językową na standardowe metody nauczania do nich nie trafiają, Marta wie jak trafić do ucznia, zainteresować językiem niderlandzkim i przekazać go w mozliwie najprostszej formie.
Po roku nauki mogę śmiało powiedzieć że bardzo płynnie komunikuję się po holendersku, nie mam oporów żeby mówić i w końcu mogę zrozumieć innych. Marta zapisuje notatki w bardzo wygodnej formie, zawsze mogę do notatek wrócić. Wysyła też bardzo różne materiały dostosowane do ucznia, nagrania, całe książki a nawet audiobooki które uwielbiam . Widać że zna się na rzeczy i wie co robi.
Polecam wszystkim szczerze !!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Marta to nauczyciel idealny! Nigdy nie miałam okazji pracować z nauczycielem tak profesjonalnym, z tak ogromną wiedzą i umiejętnościami a przede wszystkim mega indywidualnym podejściem do ucznia. Marta wyłapuje wszystkie moje błędy jest bardzo sumienna nie tylko uczy języka ale przede wszystkim uczy jak mówić w praktyce i kładzie wielki nacisk na konwersację.
Miałam ogromną barierę językową i strasznie wstydziłam się mówić, Marta przekonała mnie do tego że mam mówić nie wstydzić się i mówię coraz lepiej.
Jestem naprawdę mega zadowolona z Marty a lekcje są bardzo przyjemne Marta jest zawsze bardzo wesoła uśmiechnięta i widać że kocha swoją pracę.
Polecam polecam i jeszcze raz polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.