Martyna Łazarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń
Połczyn-Zdrój
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 5-go roku Sztuki mediów i edukacji wizualnej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu- kierunku na specjalności Multimedia i fotografia.
W trakcie liceum uczęszczałam do prywatnej szkoły rysunku w Szczecinie, a także odbyłam wiele lekcji i warsztatów związanych ze sztuką.
Rysunkiem zajmuję się od dziecka i jest to moja pasja. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i zamiłowaniem do warszatu rysunkowego.
Udzielam korepetycji z rysunku dla dzieci i młodzieży.
W pracy z uczniem, oprócz rozwijania zdolności manualnych, dużą wagę przykładam do rozwoju kreatywności i wyobraźni.
Mój kierunek studiów łączy cechy artystyczne i pedagogiczne, dlatego zależy mi na twórczym postępie uczniów. Jestem bardzo cierpliwym nauczycielem. Zapraszam osoby chcące rozwinąć się plastycznie i twórczo :)
Wpisz ‘paramoje’ na fejsuku i poznaj moją twórczość :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Dziewczyna z pasją, uczy od podstaw. Dzięki niej zrozumiałam jak patrzyć na rzeczy, kiedy chce się je narysować. Na pewno odpowiednia osoba do rozwinięcia pasji jaką jest rysowanie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.