Marta Mikuła

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Ornontowice
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski35 - 55 / 60 min

Marta Mikuła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem Marta i jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka francuskiego, która w krótkim czasie nauczy Cię mówić po francusku w przyjemnej i relaksującej atmosferze.
Moja przygoda zaczęła się we wczesnych latach mojego życia, uczęszczałam do gimnazjum i liceum o profilu francuskim, później studiowałam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, które ukończyłam na Universite de Bordeaux we Francji. Mieszkałam we Francji ponad rok odkrywając kulturę i zakątki Nowej Akwitanii.
Od roku uczę międzynarodowych studentów z całego świata w Warsaw School of Bussiness w Warszawie. Bazując na mojej wiedzy pomagam moim studentom płynnie posługiwać się językiem francuskim.
Podobnie jak ty, nie lubię nudnych i powtarzających się lekcji. Wierzę, że uczysz się lepiej, gdy Twoi uczniowie dobrze się bawią i są zaangażowani. Moim celem jest pomóc wam nauczyć się języka francuskiego z pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru, sprawiając, że nasz czas spędzony razem będzie zabawny i zaowocuje na przyszłość.
Nauczycie się efektywnie zarządzać własnymi notatkami.
Sprawię, że zakochasz się w całym procesie nauki nowego języka i odkryjesz jak łatwo będziesz mógł wyrazić siebie po francusku.
Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zacząć wspólną pracę!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
prawo
09.2018 - 06.2019
Universite de Bordeaux
Magister
Le droit
Kursy i szkolenia
05.2012
Diplôme d’études en langue française - DELF B2
Doświadczenie
09.2019 - 02.2020
Warsaw School of Business

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Marta jest naprawdę wspaniałą nauczycielką! Lekcje z nią to sama przyjemność, zero stresu i bardzo dużo śmiechu. Pomimo beztroskiej atmosfery podczas zajęć, czuję że z tygodnia na tydzień poziom mojego francuskiego jest coraz wyższy. Dodatkowym atutem Marty jest fakt, że przez rok mieszkała we Francji, dzięki czemu posługuje się językiem w sposób naturalny i zna słowa, których nie znajdziemy w podręcznikach. Jeśli chcesz zacząć płynnie mówić po francusku i mieć przy tym sporo zabawy, polecam Martę z całego serca :)

avatar
Marceli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Bardzo dobra nauczycielka dzięki niej zdałem udało mi się opanować język francuski jak i niemiecki do porfekcji. Bardzo miła, sympatyczna i pełna entuzjazmu

avatar
Matvey
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

W zajęciach Marty warto podkreślić wyjątkowo przyjemną atmosferę , pozytywne podejście i ogromną aktywność! Każde zajęcia pozostawiają po sobie bardzo dobre wrażenie. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.