Marta Mikuła

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Ornontowice
Gliwice

Marta Mikuła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marta Mikuła

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
prawo
09.2018 - 06.2019
Universite de Bordeaux
Magister
Le droit
Kursy i szkolenia
05.2012
Diplôme d’études en langue française - DELF B2
Doświadczenie
09.2019 - 02.2020
Warsaw School of Business

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Marta jest naprawdę wspaniałą nauczycielką! Lekcje z nią to sama przyjemność, zero stresu i bardzo dużo śmiechu. Pomimo beztroskiej atmosfery podczas zajęć, czuję że z tygodnia na tydzień poziom mojego francuskiego jest coraz wyższy. Dodatkowym atutem Marty jest fakt, że przez rok mieszkała we Francji, dzięki czemu posługuje się językiem w sposób naturalny i zna słowa, których nie znajdziemy w podręcznikach. Jeśli chcesz zacząć płynnie mówić po francusku i mieć przy tym sporo zabawy, polecam Martę z całego serca :)

avatar
Marceli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Bardzo dobra nauczycielka dzięki niej zdałem udało mi się opanować język francuski jak i niemiecki do porfekcji. Bardzo miła, sympatyczna i pełna entuzjazmu

avatar
Matvey
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

W zajęciach Marty warto podkreślić wyjątkowo przyjemną atmosferę , pozytywne podejście i ogromną aktywność! Każde zajęcia pozostawiają po sobie bardzo dobre wrażenie. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.