Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Przyroda30 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą klasy trzeciej (biologiczno-chemicznej) w II LO w Szczecinie.
Zamiłowanie do przyrody towarzyszy mi od małego. Moją ulubioną dziedziną przyrody jest biologia, z której osiągałam sukcesy w wielu konkursach, zarówno na poziomie gimnazjalnym, jak i obecnie, ponadgimnazjalnym. Chemia, a także podstawy fizyki oraz geografii także nie są mi straszne.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz z przyjemnością przystopię do wspólnej nauki tego przedmiotu. Nie jestem zwolenniczką przysłowiowego wkuwania, lecz kojarzenia, a następnie łączenia faktów w spójną całość - jest to bardzo ważne w szczególności przy nauce przedmiotów przyrodniczych.
Do każdych zajęć przygotuję się rzetelnie, dodatkowo mogę zapewnić notatki, kserówki oraz ćwiczenia, a także na bieżąco polecać pozycje książkowe, z których warto czerpać wiedzę na temat danego zagadnienia.

Oferuję również korepetycje z innych przedmiotów.

Numer kontaktowy podany w ogłoszeniu.
AKTUALNIE UDZIELAM KOREPETYCJI: WARSZEWO/ŚRÓDMIEŚCIE

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.