Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą klasy trzeciej (biologiczno-chemicznej) w II LO w Szczecinie.
Język angielski towarzyszył mi od dziecka. Za sobą mam wiele lat nauki języka w szkole, na zajęciach pozalekcyjnych, a także samodzielnie w domu. W ostatnim czasie spędziłam kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych, a wielogodzinne rozmowy z native’ami dodatkowo wzbogaciły mnie o umiejętność używania języka w praktyce (różniącej się od tej ‘szkolnej’). Często jest tak, że mimo znajomości gramatyki oraz słownictwa, boimy się rozmawiać po angielsku. Jestem wielką zwolenniczką ćwiczenia nie tylko teorii, ale także (jak nie przede wszystkim) speakingu, który w dużym stopniu może pomóc w przełamaniu bariery językowej. Chętnie podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także sposobami na efektywną naukę. 

Oferuję również korepetycje z innych przedmiotów.

Numer kontaktowy podany w ogłoszeniu.
AKTUALNIE UDZIELAM KOREPETYCJI: WARSZEWO/ŚRÓDMIEŚCIE

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.