MARTA KURCZAK

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Poznań (Rataje)
Kołobrzeg (zieleniewo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką ostatniego roku Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Byłam członkiem koła naukowego, które jeździło do szkół podstawowych udzielać zajęć dodatkowych z matematyki i fizyki. Wchodzi opcja dłuższych zajęć dla wytrwałych :D
Pomogę przygotować się do sprawdzianów, konkursów, ale też nadrobić zaległości. Zajęcia w miłej atmosferze z ciepłą herbatką i cierpliwą korepetytorką ;) Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 11:00
Czwartek08:00 - 12:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.