Marta Kamińska

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Gdynia (pogórze górne +2)

O mnie

Nauczyciel, filolog. Oferuję przygotowania do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Miejsce do uzgodnienia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w różnych grupach wiekowych, doświadczenie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Pracuję metodami adekwatnymi do potrzeb ucznia ( również dyslektycznego).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2006
Uniwersytet Warmińsko- Mazurski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Polecam zdecydowanie. Efektywnie i bezstresowo

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.