Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 70 / 45 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży a także dorosłych, zarówno uczniów szkół muzycznych oraz pasjonatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką i chcą nauczyć się czegoś nowego! Oferuję przede wszystkim lekcje gry na skrzypcach. Chętnie poprowadzę też korepetycje z kształcenia słuchu czy rytmiki.

O MNIE

Jestem absolwentką Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, w klasie skrzypiec. Dwukrotnie brałam udział w Międzynarodowych Kursach Muzycznych w Łańcucie. Brałam udział w wielu projektach orkiestrowych takich jak np. Polsko-Niemiecka Młoda Filharmonia. Odbyłam z orkiestrą tournee po Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grałam na takich scenach jak Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie, Studiu Koncertowym Polskiego Radia, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Jestem też związana z Teatrami Muzycznymi w Toruniu oraz Gdyni. 
Od kilku lat prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Staram się zawsze prowadzić lekcje w sposób ciekawy. Jestem cierpliwa i uczenie sprawia mi ogromną przyjemność!

Serdecznie zapraszam!

Zajęcia z dojazdem do ucznia (na terenie całej Warszawy) lub u mnie (Bielany).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota12:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2016
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Instrumentalistyka - szkrzypce
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Pani Marta jest wspaniałą nauczycielką. Świetnie prowadzi zajęcia ze skrzypiec dla mojej 9 letniej córki. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.