Marta Łyczba

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice (Ty)

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym nauczycielem biologii z wieloletnim doświadczeniem, a także egzaminatorem maturalnym. Biorę aktywny udział w sprawdzaniu prac maturalnych (współpracuję z OKE). Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem, które zadania sprawiają uczniom największe problemy. Na zajęcia przygotowuję zadania różnego typu, wyjaśniam zagadnienia najtrudniejsze i kontroluję poziom wiedzy. Uczniowie moi osiągają wysokie wyniki z egzaminu maturalnego i dostają się wymarzone studia (medycyna). Zapewniam naukę w miłej atmosferze. Zapraszam Tel. 503444236

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Uniwersytet Jagieloński
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.