Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Aleksandrów Łódzki
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Marta. Jestem studentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Korepetycje oferuję przede wszystkim osobom przygotowującym się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym . Z chęcią pomogę również uczniom szkół podstawowych i średnich, którzy zmagają się z problemami w tej dziedzinie nauki lub pragną poszerzyć zasób swojej wiedzy.

Jako niedawna maturzystka znam realia jakie towarzyszą przygotowaniom do jednego z ważniejszych egzaminów w życiu, a szczególnie marząc o medycynie. Zdaję sobie sprawę, że materiał nie należy do najprostszych, a przygotowania wymagają mnóstwo samozaparcia i wielu wyrzeczeń, co jest jeszcze trudniejsze do osiągnięcia bez osoby, która Cię poprowadzi i zmotywuje.

W ciągu 2 lat przygotowań przerobiłam setki zadań i arkuszy maturalnych - wiem więc na co stawiać nacisk i zwracać szczególną uwagę. Moje zajęcia opierać się będą na omówieniu zagadnień teoretycznych ale przede wszystkim na ćwiczeniu w rozwiązywaniu zadań - właśnie wyćwiczenie w sobie swojego rodzaju łatwości w czytaniu poleceń i rozwiązywaniu zadań maturalnych daje późniejszy sukces.

Swoją maturę z chemii zdałam z wynikiem 95% co, jak myślę, potwierdza moje kompetencje.

ZAPRASZAM!

Tel.: 692 825 791

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.