Patryk Truszkowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka20 - 30 / 60 min

Patryk Truszkowski

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki BIałostockiej.Przed pandemią pomagałem z matematyki dla wielu osób .Chciałbym dalej udzielać korepetycji drogą onlinne . Oprócz korepetycji z matematyki mógłbym także udzielać z fizyki dla uczniów szkoły podstawowej a także na poziomie rozszerzonym dla uczniów szkoły średniej .Moje stawki wyglądają mniej więcej tak: Uczniowie szkoly podstawowej 20zl/h Uczniowie szkoly średniej 30zl/h Ps:Studiuję automatykę i robotykę już drugi semestr i nadal uczę się z matematyki.Jeżeli jakiś student potrzebuje powtórki z liceum lub ma problem z bieżącym materiałem niech także się zgłasza .Stawka dla studentów jest taka sama jak dla uczniów szkoły średniej.Chętnych proszę o kontakt na nr tel 512 354 706 lub na messengera.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.