Marlon Couto Ribeiro

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gliwice (Sikornik)
Zabrze
Knurów
Rybnik
Mikołów
Czerwionka-Leszczyny
Chorzów
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji zarówno u ucznia, jak również w kawiarniach i miejscach publicznych, w których można wygodnie usiąść i zabrać się do nauki w przyjemnej atmosferze.

Staram się, aby zajęcia były urozmaicone i dostarczały moim uczniom radość i zadowolenia z uczenia się języka obcego. Przyswajanie wiedzy przebiega w sposób naturalny i według rytmu każdej osoby.

Spodziewam się, że uczeń będzie się poświęcał nauce w godzinach pozalekcyjnych. Jeśli bowiem się nie wyznacza czasu na podszkolenie się z uczonych podczas zajęć zagadnień, to niestety chodzenie na takie korepetycje nie przyniesie oczekiwanych wyników.

W celu uzyskania więcej szczegółów proszę skontaktować się ze mną drogą mailową, telefonicznie lub przez Skype. Jeżeli nie odbiorę, to znaczy, że prowadzę jakąś lekcję i rozmawiać nie mogę.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 15:00
Środa08:00 - 15:00
Czwartek08:00 - 15:00
Piątek08:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.