Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Toruń (centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem pasjonatem i wieloletnim profesjonalistą,który lubi swoją pracę. Uczyłam w różnych typach szkół języka polskiego, kultury języka polskiego oraz retoryki dziennikarskiej. Obecnie mam mini szkółkę prywatną o nazwie Yuppie,  cieszącą się ogromnym powodzeniem wśród uczniów.  ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.Nauczam  grupowo i indywidualnie. Prowadzę lekcje nie tylko  w tzw. realu, ale również ONLINE. Cena lekcji zależy od ilości godzin i liczby uczniów uczących się jednocześnie. Przygotowuję do matury ustnej i pisemnej na wszystkich poziomach oraz do innych szkolnych egzaminów. Moi uczniowie uzyskują najwyższe noty.Zdają nawet maturę pisemną na poziomie rozszerzonym na 100 procent. Natomiast dzieci uczące się w szkole podstawowej robią pod moją opieką błyskawiczne postępy w nauce, np. przy problemach z ortografią, wypowiedzią ustną czy pisemną jakiegokolwiek rodzaju. Pomagam zniszczyć blokady psychiczne, które uniemożliwiają rozwój intelektualny np. lęk przed wystąpieniem publicznym.  Jako korepetytor wspieram, ale nie uzależniam.   Moja dewiza: prostą i przyjemną drogą do sukcesu. Prowadzę kanał edukacyjny na YT (alchemiapolskiego). Piszę opowiadania i powieści.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota00:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Yuppie
Podchorążych, 4a
87-100 Toruń
NIP: 956-127-03-97

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1985 - 06.1990
UMK, WSB, Toruń
filologia polska, public relations
10.1985 - 06.1990
UMK, WSB, Toruń
Magister
filologia polska, public relations
Kursy i szkolenia
.
magister filologii polskiej, Podyplomowe Studium Public Relations
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Marlena należy do grona najlepszych nauczycieli, z jakimi miałam okazję współpracować!
Zawsze precyzyjnie odpowiada na wątpliwości ucznia, wiedzę przekazuje w sposób przejrzyst i szczegółowy, a co więcej... pomaga w budowaniu pewności siebie :))

Szczerze polecam te zajęcia każdemu, kto potrzebuje pomocy przed maturą z języka polskiego!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Pani Marlena, to wspaniały nauczyciel, a przede wszystkim człowiek, który potrafi zachęcić ucznia do działania i samodzielnego myślenia. Taki nauczyciel to skarb! Cieszę się, że mogę korzystać z jej pomocy. Każda lekcja była prowadzona profesjonalnie. Polecam wszystkim Panią Marlenę, a w szczególności osobom nieśmiałym :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Praca z Panią Marleną była bardzo przyjemna oraz profesjonalna. Wysoki poziom nauczania dostosowany do potrzeb. 100% z ustnego egzaminu maturalnego mówi samo za siebie. Gorąco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

Najlepsza nauczycielka jaką poznałem, mimo dużych braków wiedzy i trudności w uczeniu się, zdałem maturę pisemną i ustną z polskiego za pierwszym razem z czego matura ustna po przez przygotowania z Panią Marelną była bardzo banalna. Jestem bardzo zadowolony z jej indywidualnego toku nauczania i jak najbardziej polecam innym osobą.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2013

Pani Marlena to sympatyczna osoba, która umie świetnie tłumaczyć, spokojna i wyrozumiała. Potrafi wymazać braki w wiedzy

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2013

Świetnie mnie przygotowali do matury i muszę przyznać, że miałam spore braki. POLECAM!

avatar
Ninka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 marca 2013

Świetne korepetycje, sympatyczna Pani, niewielkie wydatki ;)
Polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2012

Polecam gorąco korepetycje u Pani Marleny. Pełen profesjonalizm, wszechstronność, dobry kontakt i bardzo dobry przekaz informacji.

avatar
Joachim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2011

Po dwóch miesiącach uczęszczania na korepetycje do Pani Marleny widzę u siebie dużą poprawę w rozumieniu tekstów maturalnych i pisaniu prac! Czuję,że dzięki kompetentnej pomocy będę spokojnie podchodził do matury.Bardzo miła atmosfera, terminy podporządkowane do moich możliwości oraz ciekawy sposób nauczania sprawiają, że mam chęć do nauki i liczę na to, że zdam maturę ze świetnym wynikiem. Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2011

Pani Marlena to miła i sympatyczna nauczycielka, która bardzo dobrze tłumaczy. Moim zdaniem myślę , że dzięki niej maturę będzie o wiele łatwiej zdać . Z lekcji zawsze wychodzę zadowolony , ponieważ czuję , że robię postępy . Bardzo polecam ją innym osobą .

avatar
MOnika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2011

Pani Marlena to jedna z najlepszych nauczycielek z jakimi mam okazję współpracować. Wspaniale i zrozumiale tłumaczy, zachęca do samodzielnego myślenia, co sprawia, że materiał jest o wiele prostszy. Pełen profesjonalizm w podejściu do ucznia i przedmiotu, niezapomniane lekcje. Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.