Marlena Jeżewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin (obszar całego miasta)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentką historii ze specjalnością nauczycielską w zakresie historii i wiedzy o społeczeństwie. W chwili obecnej kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich.

Z przyjemnością udzielę prywatnych lekcji z historii z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Oferuję:
- pomoc przy nadrobieniu zaległości
- pomoc w odrabianiu prac domowych
- pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych
- przygotowanie do sprawdzianów
- kompleksowe przygotowanie do testów kompetencyjnych i matury
- gwarantuję dodatkowe materiały i różnorodne pomoce dydaktyczne (m.in. zestawy ćwiczeń do omówionych tematów) w cenie lekcji

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Mój klucz do sukcesu stanowi indywidualne dopasowanie poziomu nauki do Ucznia oraz metod kształcenia.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2017

Rewelacja! Aż do liceum nie lubiłem historii i się jej nie uczyłem. Niestety zmiana szkoły dała mi porządnego kopa, a przez historię nie dało się "prześlizgnąć" tak jak mi się to udawało wcześniej. Korepetycje z Panią Marleną wiele mi dały - zmotywowała mnie do nauki, a to czego nie rozumiałem skutecznie wytłumaczyła. Teraz może nie jestem orłem, ale z jej pomocą daję sobie radę już drugi rok i to z ocenami 4-5! Szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Miałam okazję uczyć się z panią Marleną przez jakiś czas! Z trójek wskoczyłam w szkole na piątki!
Pani Marlena jest bardzo sympatyczna, perfekcyjnie przygotowana, cierpliwa i naprawdę wie, o czym mówi. Korepetycje nie są nudne, a za to wzbogacone ciekawostkami, materiałami dodatkowymi. Kiedy potrzebowałam "treningu" pani Marlena przygotowała dla mnie dodatkowe zadania (w cenie korepetycji!), wspólnie potem je sprawdziłyśmy, a następnie wytłumaczyła mi co jest źle i dlaczego. Pani Marlena pokazała mi kilka metod uczenia się historii nie tylko przez "wkuwanie" dat "na blachę". :)
Jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim panią Marlenę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.