Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Katowice (Gliwice)
Wrocław
Gliwice
Tychy
Bytom
Zabrze
Legnica
Lubin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia80 - 100 / 60 min

Marzena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

                            Zapraszam na korepetycje z HISTORII

               ZAJĘCIA INDYWIDUALNE  I GRUPOWE ON-LINE
   
    Na zajęciach przygotowujemy się do matury z historii. Dobieram formę zajęć indywidualnie do uczniów, w formie wykładu, opowiadania, metod aktywnych, wyświetlam uczniom prezentacje do każdego tematu lekcji. Uczę pisać wypracowania maturalne, analizujemy źródła, wykresy, mapy, karykatury, plakaty, obrazy itd.   
    Zgłaszając się na zajęcia otrzymujesz  pakiet materiałów do matury  z każdej epoki, dodatkowo jeszcze wysyłam prezentacje z każdej omawianej lekcji.   
    Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Pierwsze zajęcia są gratis, możesz zapisać się żeby zobaczyć jak wyglądają

Zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem w Liceum Ekonomicznym. Przygotowuję co roku uczniów do matury z historii. Nauczę Cie cennych maturalnych wskazówek.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Do matury zacząłem się przygotowywać dopiero w klasie maturalnej, dzięki korepetycjom potrafiłem nadrobić szybko wszystkie zaległości. Pani Marzena bardzo szybko i zrozumiale prowadziła zajęcia. Rozwiązywaliśmy wiele zadań maturalnych. Najbardziej bałem się wypracowania, z którego uzyskałem 10 punktów, natomiast z matury 82 %. Dziękuję i pozdrawiam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Pani Marzena świetnie tłumaczy zawiłe zagadnienia historii, a następnie sprawdza umiejętności zadając uczniowi różne zadania. Zajęcia dostosowane były do moich umiejętności, od podstaw, aż do rozszerzenia. Polecam korepetytora :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Dziękuje za świetne przygotowanie do matury, którą zdałam na 84 %, dostając się na prawo. Dziękuje za olbrzymią motywację do działania, a także wiele przydatnych materiałów, w tym prezentacji, które zastąpiły mi podręcznik.
Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Od września systematycznie przygotowywałam się do matury z historii. Zobaczyłam sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału .Przed maturą udało nam się przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, je powtórzyć i utrwalić. Polecam korepetytora

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Polecam korepetycje. Lekcję na najwyższym poziomie, widać, że Pani uwielbia historię. Dziękuje za motywację do nauki oraz świetne przygotowanie do matury za pomocą różnych zadań.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Marzena dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. W swojej pracy jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, przed maturą powtórzyłyśmy wszystkie zagadnienia i rozwiązałyśmy wszystkie matury z CKE. Dzięki niej zadania maturalne niczym mnie nie zaskoczyły. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Polecam korepetycje, dzięki nim nadrobiłam zaległości do matury i przygotowałam się z zdań CKE, których nie potrafiłam sama rozwiązać. Przed maturą powtórzyliśmy sobie wszystkie zagadnienia i rozwiązaliśmy wszystkie matury od 2015 r.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Dziękuję za świetne przygotowanie do matury. Dzięki korepetycjom nauczyłem się rozwiązywać zadania maturalne i pisać wypracowanie. Przemiła atmosfera.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.