Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Katowice (Gliwice)
Wrocław
Gliwice
Tychy
Bytom
Zabrze
Legnica
Lubin

Marzena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Marzena

O mnie

Uwielbiam historię, razem ze mną też ją polubisz, a jeśli już ją lubisz to poszerzymy Twoją wiedzę i umiejętności.Witam,jestem nauczycielem historii w liceum, od kilku lat przygotowuję uczniów do matury. Lekcje prowadzę na platformie Teams. Wyświetlam uczniom prezentacje, mapy i inne materiały potrzebne do zajęć. Wysyłam uczniom wszystkie prezentacje potrzebne do nauki, lub matury od starożytności po XXI w. Przesyłam uczniom notatki z zajęć. Uczę pisać wypracowania maturalne. Od kilku lat sprawdzam arkusze maturalne, więc pomogę Ci się przygotować doskonale do matury, poćwiczymy rozwiązywanie zadań maturalnych. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Pomogę w rozszerzeniu wiedzy, lub w przygotowaniu od podstaw. Możesz zgłosić się na lekcję próbną, aby zobaczyć sposób prowadzenia zajęć.Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Nauczyciel historii
Jestem nauczycielem w Liceum Ekonomicznym. Przygotowuję co roku uczniów do matury z historii. Nauczę Cie cennych maturalnych wskazówek.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Pani Marzena bardzo dobrze przygotowała mnie do matury z historii. Polecam.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Bardzo dobre i rzetelne przygotowanie do matury. Pani ma komplet wszystkich potrzebnych materiałów oraz duże doświadczenie odnośnie przygotowywania właśnie pod maturę z historii. Jako tegoroczna maturzystka jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam korepetycje od pani Marzeny wszystkim którzy chcą zdawać historię.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Korepetycje bardzo pomogły mi w przygotowaniu do matury. Lekcje były dobrze prowadzone, miałam dostęp do prezentacji z których mogłam się uczyć. Pani Marzena przekazuje bardzo dużo wiedzy w przystępny sposób. Dodatkowo przerabiałyśmy arkusze maturalne z wcześniejszych lat więc mogłam sprawdzić swoją wiedzę. Kolejnym plusem lekcji jest to, że są prowadzone online o godzinach, które można sobie elastycznie dostosować. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji i polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Polecam korepetytora. Cały rok uczęszczałam na korepetycje, na których naprawdę zrobiłam duży postęp, jeśli chodzi o moją wiedzę. Dzięki czemu na maturze nie miałam problemu z zadaniami.

Marzena

Dziękuję

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Do matury zacząłem się przygotowywać dopiero w klasie maturalnej, dzięki korepetycjom potrafiłem nadrobić szybko wszystkie zaległości. Pani Marzena bardzo szybko i zrozumiale prowadziła zajęcia. Rozwiązywaliśmy wiele zadań maturalnych. Najbardziej bałem się wypracowania, z którego uzyskałem 10 punktów, natomiast z matury 82 %. Dziękuję i pozdrawiam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Pani Marzena świetnie tłumaczy zawiłe zagadnienia historii, a następnie sprawdza umiejętności zadając uczniowi różne zadania. Zajęcia dostosowane były do moich umiejętności, od podstaw, aż do rozszerzenia. Polecam korepetytora :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Dziękuje za świetne przygotowanie do matury, którą zdałam na 84 %, dostając się na prawo. Dziękuje za olbrzymią motywację do działania, a także wiele przydatnych materiałów, w tym prezentacji, które zastąpiły mi podręcznik.
Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Od września systematycznie przygotowywałam się do matury z historii. Zobaczyłam sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału .Przed maturą udało nam się przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, je powtórzyć i utrwalić. Polecam korepetytora

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Polecam korepetycje. Lekcję na najwyższym poziomie, widać, że Pani uwielbia historię. Dziękuje za motywację do nauki oraz świetne przygotowanie do matury za pomocą różnych zadań.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Marzena dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. W swojej pracy jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, przed maturą powtórzyłyśmy wszystkie zagadnienia i rozwiązałyśmy wszystkie matury z CKE. Dzięki niej zadania maturalne niczym mnie nie zaskoczyły. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Polecam korepetycje, dzięki nim nadrobiłam zaległości do matury i przygotowałam się z zdań CKE, których nie potrafiłam sama rozwiązać. Przed maturą powtórzyliśmy sobie wszystkie zagadnienia i rozwiązaliśmy wszystkie matury od 2015 r.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Dziękuję za świetne przygotowanie do matury. Dzięki korepetycjom nauczyłem się rozwiązywać zadania maturalne i pisać wypracowanie. Przemiła atmosfera.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.