Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Lublin
Zamość
Chełm
Puławy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia80 - 100 / 60 min

Marzena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

                 Zapraszam na korepetycje z HISTORII

            ZAJĘCIA INDYWIDUALNE  I GRUPOWE ON-LINE

    Na zajęciach przygotowujemy się do matury z historii. Dobieram formę zajęć indywidualnie do uczniów, w formie wykładu, opowiadania, metod aktywnych, wyświetlam uczniom prezentacje do każdego tematu lekcji.  
    Uczę pisać wypracowania maturalne , analizujemy źródła, wykresy, mapy, karykatury, plakaty, obrazy itd.

    Zgłaszając się na zajęcia otrzymujesz pakiet materiałów do matury z każdej epoki, dodatkowo jeszcze wysyłam prezentacje z każdej omawianej lekcji.

    Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Pierwsze zajęcia są gratis, możesz zapisać się żeby zobaczyć jak wyglądają.

Zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 21:00
Wtorek13:00 - 21:00
Środa13:00 - 21:00
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek13:00 - 21:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Jagielloński
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące
Pracuję na stanowisku nauczyciela 5 lat, uwielbiam tą pracę, daje mi dużo satysfakcji, samorozwoju. Każda lekcja jest inna, lubię kreatywność.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Chciałem polecić korepetytora, mój wynik maturalny to 80 %, dzięki czemu dostałem się na moje wymarzone studia czyli prawo. Bez korepetycji wiem, że nie otrzymałbym takiego wyniku, ponieważ próbną maturę w szkole napisałem na 42 %. Potrafiłem w przeciągu pół roku nadrobić wszystkie zaległości za co serdecznie dziękuje. Pani Marzena przesyłała mi szereg materiałów, z których się uczyłem, do każdego tematu lekcji otrzymywałem oddzielną prezentację. Dziękuje za cenne wskazówki przy rozwiązywaniu zadań i pisaniu wypracowań.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Pani Marzena ma dużą wiedzę historyczną, cieszę się, że trafiłam do niej na zajęcia, ponieważ wiele się nauczyłam. Przede wszystkim ćwiczyłyśmy na różnych arkuszach zadania z CKE. Mój wynik z matury to 84 procent, z którego jestem niesamowicie zadowolona. Dziękuje i pozdrawiam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Dziękuje za świetne przygotowanie do matury, dzięki Pani Marzenie zdałam maturę na 86 %, a na początku roku próbną w szkole napisałam na 22 %, także różnica jest ogromna. Dziękuje za poświęcony czas na sprawdzanie wypracowań i mega cierpliwość do mnie.
Polecam korepetycje z Panią Marzenką.
Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Z Panią Marzeną pracowałem od początku tego roku, będąc w klasie maturalnej. Pani Marzena posiada bardzo dużą wiedzę na temat Historii, którą w przystępny sposób się dzieli, dzięki czemu jej uczniowie w krótkim czasie są w stanie opanować na prawdę olbrzymi zakres materiału, który jest od nich wymagany (sam jestem tego przykładem). Pani Marzena oferuje również wiele przydatnych materiałów, w tym prezentacji, które zastąpiły mi podręcznik - ucząc się z samych prezentacji Pani Marzeny, uzyskałem na maturze bardzo wysoki wynik. Poza tym, Pani Marzena jest bardzo dobrą nauczycielką - potrafi zmotywować ucznia do pracy oraz rodzi w nim chęć oraz ciekawość w poszerzaniu wiedzy z zakresu Historii :) Serdecznie polecam każdemu - świetna nauczycielka! Bardzo dziękuję za wszystko!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Kiedy zapisywałem się na korepetycje moja wiedza była uboga na poziomie szkoły podstawowej, jednakże w przeciągu 7 miesięcy nadrobiłem zaległości. Powtórzyliśmy wszystkie epoki historyczne, nauczyłem się pisać wypracowanie i rozwiązywać zadania maturalne. Otrzymałem cały pakiet prezentacji do matury, z których uczyłem się cały czas. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam każdemu kto przygotowuje się do matury

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Polecam korepetycje, dzięki nim nadrobiłem zaległości do matury i przygotowałem się z zdań CKE, których nie potrafiłem sam rozwiązać. Sympatyczna atmosfera

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Dziękuję za poświęcony czas, zapisując się na korepetycje moja wiedza z historii była na poziomie szkoły podstawowej, przez pół roku nadrobiłam zaległości do matury z historii, którą dobrze napisałam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Od września systematycznie przygotowywałam się do matury z wiedzy o społeczeństwie. Zobaczyłam sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału .Przed maturą udało nam się przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, je powtórzyć i utrwalić. Polecam korepetytora

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Pani Marzena świetnie tłumaczy zawiłe zagadnienia historii, następnie rozwiązywałem zadania na sprawdzenie mojej wiedzy. Otrzymywałem prezentacje do każdego tematu. Zajęcia dostosowane były do moich umiejętności, od podstaw, aż do rozszerzenia.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Dziękuję za cierpliwość, wspaniałą atmosferę, motywację i poświęcony czas na sprawdzanie moich wypracowań☺

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Pani Marzena przygotowywała mnie w tym roku do matury, dzięki niej nauczyłam się pisać wypracowanie i rozwiązywać arkusz zgodnie z wytycznymi CKE. Matura dzięki temu była dla mnie prosta.

Marzena

Bardzo dziękuję, również dziękuje za współpracę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.