Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (cała Polska)
Filozofiacena do ustalenia

Marek R

Opis ogłoszenia

Udzielę wszechstronnej pomocy z zakresu filozofii. Oferta dla uczniów i studentów. Pełen luz…a nie będziesz się nudził lub nudziła…..masz kłopot dzwoń i już…pogadamy i zobaczymy co się da zrobić:))))) A na pewno da się;) Nie ma trudności, którym nie stawimy czoła:)
Poza tym moi uczniowie zgłaszający się z problemem nigdy nie pozostaną bez pomocy!!
Mam doświadczenie w dzieleniu się swoją wiedzą filozoficzną…nic zatem nie jest nam straszne:) Jeśli chcesz poszerzyć profil swojej pracy/mojego nauczania o inne dziedziny kultury dawaj śmiało:)
Marek.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.