Mariola Machnik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków (Podgórze Duchackie)

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego :) !

Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, rozpocząć naukę języka, przygotować się do ciężkiego sprawdzianu, czy zwyczajnie przerastają Cię niektóre zagadnienia, jestem pewna, że jestem w stanie pomóc!

Postaram się wnikliwie wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia, pomóc w odrobieniu zadań domowych i indywidualnie dopasuję tok prowadzenia zajęć (np. konwersacje, przygotowanie do matury/egzaminów, nadrabianie szkolnych zaległości, rozpoczęcie przygody z językiem, szlifowanie gramatyki, przygotowanie do wyjazdu za granicę, zajęcia z dziećmi poprzez zabawę, ekspresowe przygotowania do zaliczeń sierpniowych), aby ich efektywność była jak największa.

Moje umiejętności poświadczają wyniki z poniżej wymienionych egzaminów:
- egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego – 100%
- matura podstawowa z języka niemieckiego – 100%
- matura rozszerzona z języka niemieckiego – 100%
- ustna matura z języka niemieckiego – 100%

Ponadto posiadam certyfikat DSD II (na poziomie C1 ) oraz tytuł finalisty i laureata (II miejsca) w Małopolskim Konkursie Języka Niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Języka niemieckiego uczę już od trzech lat.

UWAGA!
Cena nie jest zależna od ilości osób (dzielą się one kosztami), dlatego serdecznie zapraszam również pary lub małe grupy (do czterech osób) :) 
1 osoba: Cena za 60 minut - 50 zł/os
2 osoby: Cena za 60 minut - 25 zł/os , (razem 50 zł/h )
3 osoby: Cena za 60 minut - 16 zł/os , (razem 48 zł/h )
4 osoby: Cena za 60 minut - 12 zł/os , (razem 48 zł/h )

Korepetycje odbywają się u mnie w okolicy ul. Nowosądeckiej. Możliwy dojazd w pobliskie tereny bo wcześniejszym uzgodnieniu.
Dopłata za dojazd - 10 zł

Odpowiadam również na SMS (535 253 395 ) i email.

Zapraszam serdecznie!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.