Maria Jaszczurowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sopot
Gdynia (Główna)
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentką wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim i od zawsze byłam zafascynowana literaturą oraz poezją polską. Dwa razy brałam udział w Olimpiadzie z Języka Polskiego w liceum na profilu humanistcznym. Z chęcią pomogę przede wszystkim w analizie tekstów kulturowych, pisaniu, ale też w polubieniu lektur obowiązkowych :) W zakres ten wchodzi również podstawowa gramatyka. 

Pierwsza lekcja za darmo, by skonsultować zakres materiału ucznia i ocenić, jakie uczeń ma braki.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 11:00
Wtorek
Środa13:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 15:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota11:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.