Mariola Szymanik

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 50 / 45 min

Mariola Szymanik

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich którzy tak jak ja kochają język włoski. Mam kilkuletnie doświadczenie z językiem oraz od ponad 5 lat prowadzę korepetycje. Sa one prowadzone w przyjemny sposób dla uczniów. Zarówno od samego alfabetu aż po przygotowanie do egzaminów. Lekcje dostosowuję do poziomu i szybkości przyswajania wiedzy ucznia…czytamy, słuchamy oraz rozmawiamy….najważniejsze jest dla mnie to abyś zaczął mówić jak najszybciej:) Materiały które posiadam to książki i zbiory ćwiczeń oraz moje autorskie materiały. Po każdej lekcji wysyłam podsumowanie i tak zwane "pigułki wiedzy" na temat określonego zagadnienia gramatycznego które przygotowuję osobiście. Zatem możesz robić swoje notatki ale nie musisz…Jestem ogromną pasjonatką języka włoskiego i pragnę tę wiedzę przekazywać innym dodam również iż moje życie osobiste jest bardzo uzależnione od posługiwania się nim. Połowa mojej rodziny to rodowici włosi ! Zapraszam wszystkich serdecznie:)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2013
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Italianistyka
Kursy i szkolenia
11.2017
Certyfikat celi3
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Korepetycje
Jeżeli chodzi o prowadzenie korepetycji zajmuje się tym już od dłuższego czasu. Dopiero teraz postanowialam stworzyć tu swój profil. Prowadzę korepetycje i naukę od podstaw.
10.2015 - 02.2017
Przewodnik z Jezykiem Wloskim
Moja praca polegała na oprowadzaniu wycieczek oraz opowiadaniu na temat historii stadionu W Warszawie w języku włoskim. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Dzięki wiedzy jaka mam odnośnie języka poznałam wiele wspaniałych osób

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.