Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Katowice
Gliwice
Tarnowskie Góry
Bytom
Zabrze
Chorzów
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język hiszpański w miłej atmosferze online z native speakerem z Argentyny studiującym i pracującym w księgowości, z naciskiem na rozwój językowy uczniów już znających podstawy i chcących na poważnie i efektywnie poprawić swój poziom poprzez prowadzenie lekcji w 100% po hiszpańsku. 

Zależnie od preferencji hiszpański z Hiszpanii lub z Ameryki Południowej.

Pierwsza godzina lekcji na Skype gratis :)

Kładę duży nacisk na konwersacje, choć słownictwo i gramatyka są równie ważne w prawidłowej nauce. Styl nauczania dostosowany nie tylko do poziomu, ale także do osobowości i zainteresowań ucznia.

Ważnym elementem jest poznawanie przebogatej kultury świata hiszpańskojęzycznego, co jest jednym z najciekawszych elementów przyswajania j. hiszpańskiego. Ponadto odkrywanie języka pochodzącego z łaciny stanowiącej bazę wielu języków i kultur europejskich ułatwia lepsze zrozumienie innych języków obcych, w tym nawet j. polskiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Universidad Nacional de San Juan
Licencjat
Contador Público
Kursy i szkolenia
10.2019
English Course at Institute Chester
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Honilo SRL

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Lekcje w przyjaznej i luźnej atmosferze, dużo ciekawostek nt. różnic między hiszpańskim standardowym i tymi z Ameryki Południowej. Godzina mija w mgnieniu oka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.