Maria Nadolna

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 60 / 60 min

Maria Nadolna

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel języka polskiego, z sukcesami w indywidualnym przygotowywaniu uczniów do matury i egzaminu gimnazjalnego, udziela korepetycji w zależności od uzgodnienia we własnym domu lub w domu ucznia. Jestem oczywiście absolwentką polonistyki naszego poznańskiego uniwersytetu. Posiadam także specjalizację z historii sztuki i filmoznawstwa.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 17:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 17:00
Piątek12:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.