Maria Łakomy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sulechów
Zielona Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ONLINE LUB STACJONARNIE

*WOLNE TERMINY W GODZINACH PORANNYCH I POPOŁUDNIOWYCH

Planujesz wyjazd do Niemiec? Czeka cię matura z języka niemieckiego? Chcesz się uczyć od podstaw? A może już coś umiesz? Tak czy siak - pomogę!

Cześć! Mam na imię Marysia i jestem native speakerem języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie podnoszę swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunku Przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu młodzieży i dorosłych, a aktualnie pracuję jako lektor w szkole językowej online.

Niemiecki towarzyszy mi od… zawsze! Urodziłam się i żyłam w Niemczech parę lat, co z pewnością pomogło mi znaleźć się w tym miejscu, w którym aktualnie jestem. Jestem osobą otwartą, sumienną i zawsze przygotowaną do zajęć, a największą motywacją do dalszego działania jest dla mnie pozytywny feedback ze strony uczniów.

Na moich zajęciach panuje luźna atmosfera. Stawiam przede wszystkim na komunikację, ale nie brakuje także zagadnień gramatycznych, które stanowią istotną część nauki języka obcego. Wierzę w to, że każdy jest w stanie nauczyć się języka niezależnie od wieku.

Pierwsza lekcja próbna 30-minutowa GRATIS :)

Proszę o kontakt SMSowy. Z pewnością oddzwonię!

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.