Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia (Gdynia Sopot Gdańsk)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel i tłumacz j. hiszpańskiego udzieli indywidualnych lekcji dzieciom, młodzieży i dorosłym o każdym poziomie zaawansowania.

Przygotowuję również do KAŻDEGO rodzaju egzaminu. Każda lekcja bazuje na MÓWIENIU, PISANIU oraz SŁUCHANIU z profesjonalnych nagrań.

Pracuję z osobami systematycznymi i zmotywowanymi. Cena lekcji obejmuje również materiały. Możliwy dojazd do ucznia. Zajęcia prowadzę 7 dni w tygodniu.

Zapewniam interesujące zajęcia nawet dla najbardziej opornych. Zapraszam kilkuletnie dzieci, maturzystów, osoby dorosłe oraz tych którzy chcą zdać egzaminy typu El Diploma de Espanol: Nivel Inicial (Poziom Podstawowy), odpowiednik dawnego Certificado Inicial de Espanol , El Diploma de Espanol: Nivel Intermedio (Poziom Średni), odpowiednik dawnego Diploma Básico de Espanol , El Diploma de Espanol: Nivel Superior (Poziom Wyższy), odpowiednik dawnego Diploma Superior de Espano i INNE!

Podejmuję się również tłumaczeń przysięgłych oraz nieuwierzytelnionych, specjalistycznych jak i zwykłych. Tłumaczenia przysięgłe bez problemu wysyłam kurierem lub pocztą bądź też dostarczam osobiście.

Wystawiam FV !

Tel: 732 772 902 (możliwy kontakt 24/7)  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.