Marek Białas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mikołów (Borowa Wieś)
Ruda Śląska
Zabrze
Gliwice

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problemy z zagadnieniami mechaniki budowli (geometria mas, obliczenia statyczne, belki, ramy kratownice, itd.) z chęcią pomoge Ci zrozumieć zasady i sposoby rozwiązywania różnorakich przykładów.
Jestem inżynierem budownictwa i dalej kontynuuję naukę na poziomie magisterskim. Dobrze wiem, z jakimi problemami borykają się uczniowie technikum i pierwszego roku studiów technicznych gdyż sam to przechodziłem.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.