Marek Kucharski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Gołków
Głosków
Warszawa (Wilanów +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia60 - 80 / 60 min

Marek Kucharski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam 

Oferuję swoją pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu, egzaminu poprawkowego, konkursu lub matury z geografii. Na lekcjach poruszam wiele tematów związanych z tą dziedziną wiedzy. Tłumaczę skomplikowane zagadnienia, ale też staram się zmuszać ucznia do myślenia, tak aby sam znalazł drogę do prawdy. Uważam, że logiczne myślenie jest umiejętnością uniwersalną, przydatną nie tylko w geografii. Mam wiele własnych materiałów, które pozwalają na lepsze przyswojenie wiedzy z tego pzredmiotu. Pomimo młodego wieku posiadam również duże doświadczenie w nauczaniu na różnych szczeblach edukacyjnych. Mam na myśli zarówno nauczanie w szkole, jak i również nauczanie indywidualne podczas korepetycji. Wielu uczniów, uczęszczających do mnie na zajęcia, uzyskało satysfakcjonujący wynik na egzaminie maturalnym. Preferuję korepetycje u ucznia lub on-line, ale jestem też w stanie przyjąć kogoś u siebie w domu. Zapraszam wszystkich uczniów z najbliższych okolic oraz z południowego krańca Warszawy. Serdecznie zapraszam

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota16:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 03.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Klimatologia i Ochrona Atmosfery
10.2016 - 03.2018
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel stażysta
Podyplomowe Studia Pedagogiczne dla Nauczycieli bez Przygotowania Pedagogicznego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Szczerze polecam zajęcia wraz z panem Markiem! Korepetytor sumienny, bardzo zaangażowany, zawsze znajduje czas na pomoc (np. wysłanie dodatkowych materiałów). Jest punktualny, ale gdy potrzeba więcej czasu na rozwiązanie zadań to nie kończy zajęc co do wyliczonej minuty. Dobrze przygotował mnie do matury rozszerzonej z geografii, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z naszych wspólnych lekcji. Polecam każdemu, niezależnie od tego na jakim poziomie się jest- pan Marek jest w stanie dobrze przygotować każdego ucznia!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Wspaniały korepetytor od geografii, szczerze nie mogłem trafić na lepszego, pomógł mi w wielu sytuacjach i jestem bardzo zadowolony z lekcji jak i z wyników

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Rewelacyjny korepetytor. Ogromna wiedza, bardzo sumienny, punktualny, nie trzyma się co do minuty ustalonego czasu (jak jest to potrzebne poświęca więcej czasu na dokończenie rozpoczętego tematu w ramach umówionej stawki) dobry sposób przekazu wiedzy i co najważniejsze skuteczny. Dzięki lekcjom z Panem Markiem bardzo dobrze zdałam rozszerzoną maturę z geografii i dostałam się na wymarzony kierunek na Politechnice Warszawskiej. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.