Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk (Górna Orunia +6)
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia70 / 60 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/529 opinii

Opis ogłoszenia

DOKTOR BIOLOGII udzieli
KOREPETYCJI Z BIOLOGII. Biologia jest moją pasją. Wiedzę potrafię przekazać w sposób prosty i poparty ciekawymi przykładami. Jestem skuteczny. Moi uczniowie zaliczają klasówki, matury i egzaminy gimnazjalne. Przygotuję Ciebie lub Twoje dziecko do egzaminu gimnazjalnego lub matury. MIESZKAM W GDAŃSKU.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Zdecydowanie polecam, lekcje prowadzone w sposób "pod ucznia", zagadnienia ciekawie i skutecznie tłumaczone. :) Do tego miła i zabawna atmosfera. Serdecznie pozdrawiam! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Na korepetycje do Pana Marka udałam się z zamiarem poprawienia matury z biologii. Dotychczas wynik powyżej 80% z matury był dla mnie czymś co najmniej niemożliwym. Podczas lekcji P. Marek w przystępny sposób wyjaśnił mi wiele zagadnień biologicznych, których dotychczas nie mogłam pojąć, a te, które wcześniej rozumiałam, zrozumiałam jeszcze lepiej. Miła atmosfera na lekcjach dodatkowo motywowała do pracy. Robiliśmy mnóstwo zadań o różnym poziomie trudności z różnych zbiorów i arkuszy maturalnych. Na spokojnie przerobiliśmy te zadania, które na swojej maturze zrobiłam źle, dzięki czemu byłam znacznie lepiej przygotowana do drugiego podejścia do egzaminu. Ostatecznie maturę poprawiłam na 87% i dostałam się na mój wymarzony kierunek lekarski z pierwszej listy! Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu za pomoc i bez wahania mogę go wszystkim polecić!

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Z Panem markiem wszystko staje się o wiele prostsze. Każde zagadnienie stara się wytłumaczyć w przystępny dla ciebie sposób, bez nerwów, spokojnie, aż wszystko się zrozumie. Do tego jest wspaniałym człowiekiem z pasją i widać, że robi to co lubi. Każdy temat stara się oprzeć na życiowych przykładach, żebyś naprawdę zrozumiał, a nie tylko nauczył się na chwilę. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji i nie żałuje, ani jednej godziny z Panem Markiem i serdecznie polecam, na pewno się nie zawiedziesz!
Ps herbatka najlepsza u Pana Marka!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje z biologii do matury na poziomie rozszerzonym. Pan Marek uzupełnił moje braki w wiedzy oraz wytłumaczył to, co było dla mnie niezrozumiałe. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje urozmaicone różnymi ciekawostkami z dziedziny biologii :) wiele można się dowiedzieć i to w bardzo miłej atmosferze. Także polecam!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje z chemii i biologii z Panem Markiem, bo gwarantują profesjonalne przygotowanie ucznia do egzaminów/sprawdzianów z chemii i biologii. Podczas pięciu dwu-godzinnych zajęć, których celem było przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, syn, wraz z Panem Markiem, powtarzał materiał, omawiany na przestrzeni trzech lat gimnazjum. W tak krótkim czasie, Panu Markowi, udało się uzupełnić niezbędną wiedzę, dodatkowo pokazując szerszą perspektywę na prezentowane w podręcznikach zagadnienia. Co więcej, lekcje są prowadzone b. ciekawie, wzbogacone są o prezentacje i pokazy krótkich internetowych filmików, obrazujących np. reakcje różnych substancji. Co najważniejsze, metodyczny sposób pracy Pana Marka pozwala uporządkować już posiadaną wiedzę ucznia, która zostaje dopełniona dzięki jasnym i przystępnym tłumaczeniom. Żałujemy, że nie zaczęliśmy kilka tygodni wcześniej. Na pewno skorzystamy jeszcze z pomocy p. Marka przy walce o jak najlepsze oceny z chemii i biologii na koniec roku, a też zapewne już w liceum.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Serdecznie polecam lekcje z Panem Markiem. Zajęcia są przeprowadzane w miłej i przyjaznej atmosferze pod okiem prawdziwego entuzjasty biologii. Pan Marek jest cierpliwy, kompetentny i potrafi bardzo dobrze tłumaczyć. Lekcje z Nim to prawdziwa przyjemność. Zapraszam na zajęcia!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Świetne zajęcia w bardzo miłej atmosferze wraz z herbatką. Pan Marek świetnie tłumaczy i potrafi zarazić chęcią do biologii.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Pan Marek przedstawia skomplikowane zagadnienia w jasny sposób, bardzo dobrze tłumaczy, potrafi zainteresować tematem. Podaje przykłady i ciekawostki dzięki którym łatwiej zapamiętać materiał. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, polecam tego korepetytora.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Korepetytor zna się na rzeczy, potrafi zainteresować i przekazać wiedzę pod kątem jak najlepszego zdania matury z biologii. Pan Marek w łatwy sposób przekazuje wiedzę, jest otwarty i kompetentny, Biologia z Panem Markiem to czysta przyjemność. Z szczerzego serca polecam :))

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Rewelacyjny nauczyciel potrafiący zainteresować młodego człowieka chemią.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

Pan Marek jest najlepszym korepetytorem jakiego spotkałem na swojej drodze. Wyprowadził mnie z marazmu jaki czułem czytając podręczniki z biologi. Przedstawił ten przedmiot z innej, ciekawej perspektywy i zmotywował do pracy. Oprócz tego jest to bardzo fajny człowiek, zajęcia były dla mnie przyjemnością, polecam:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Doskonały nauczyciel. Rozumie uczniów, doskonale tłumaczy - wyjaśnia biologię w sposób prosty i zrozumiały, nawet na poziomie matury rozszerzonej. Poza tym, niesamowicie fajny i mądry człowiek. Polecam w 100%!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Pan Marek potrafi zafascynować nawet pozornie nudnym tematem, tłumaczy wszystko bardzo cierpliwie,gdy zachodzi taka potrzeba oraz pozwala spojrzeć na biologiczne zagadnienia z całkowicie innej perspektywy w porównaniu do szkolnych lekcji . Podczas korepetycji korzysta z wielu materiałów, poszerzając tym samym materiał. Bardzo polecam Pana Marka, lekcje z nim to wspaniale spędzony czas. Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Pan Marek jest świetnym korepetytorem. Człowiekiem z pasją, potrafiącym zaintrygować i zarazić miłością do biologii. Popiera swoją obszerną wiedzę bardzo ciekawymi, jednocześnie merytorycznymi przykładami. Jest to bardzo przyjemny sposób na naukę biologii, która jest przecież niesamowita, a jest w stanie co niektórych zniechęcić swoją złożonością. Trzeba zaciekawić wewnętrzne dziecko w każdym z nas, a będziemy w stanie nauczyć się wszystkiego (słowa Pana Marka) Szczerze polecam, korepetycje z Panem Markiem były czystą przyjemnością bogatą w wiele inspiracji, dziękuję :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Bardzo polecam Pana Marka. Posiada dużą wiedzę, którą potrafi dobrze przekazać. Korepetycje to czysta przyjemność. Można się dużo dowiedzieć i nauczyć

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2014

Bardzo polecam Pana Marka. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać uczniowi. Córka poprawiła oceny z chemii (poziom gimnazjum), a nawet polubiła ten przedmiot.Pan Marek ma świetny kontakt z uczniem, jest pogodny i dowcipny. Zawsze dyspozycyjny, nigdy nie odwołał lekcji, jest punktualny. Na lekcje przyjeżdża zawsze przygotowany. Kolejny rok liczymy na miłą współpracę. Do zobaczenie we wrześniu. mama ANI

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Polecam Pana Marka z całą odpowiedzialnością i wielką przyjemnością.Wszyskie zamieszczone tutaj opinie są prawdziwe .Dodam tylko ,że wielką zaletą Pana Marka jest duża dyspozycyjność .Dla ucznia mającego inne pasje,znalezienie czasu na korepetycje i dostosowanie się do korepetytora jest bardzo ciężkim zadaniem.Pan Marek nigdy nie zostawił mojego syna bez pomocy,za co teraz chciałabym bardzo gorąco podziękować.Panie Marku jest Pan świetnym korepetytorem ale przede wszystkim jest Pan pogodnym,dowcipnym i dobrym człowiekiem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Niesamowity czlowiek o wielkim sercu .Wspanialy korepetytor.Dzieki Panu Markowi nauczylam sie bardzo wiele na temat biologii na poziomie maturalnym rozszerzonym i nie tylko.Dowiedzialam sie rowniez o wielu ciekawych rzeczach i technikach ktore moga bardzo pomoc w zyciu kazdego czlowieka.Goroco polecam Pana Marka! Za wszystko bardzo dziekuje :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Pana Marka mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. To bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Ma poczucie humoru, doskonały kontakt z młodzieżą. Potrafi zainteresować tematem , tłumaczy zawiłości chemii w sposób bardzo przystępny. Lekcje mijają szybko i ciekawie.
Mamy już wcześniejsze doświadczenia z korepetycjami. Wszystkie dla syna były istną męką. Po pierwszym spotkaniu z Panem Markiem syn był zachwycony i jest tak do dziś.
Naprawdę serdecznie polecam.
A przy okazji: Panie Marku, bardzo dziękujemy i mamy nadzieję spotkać się we wrześniu :))

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2014

Miłe i swobodne prowadzenie lekcji, dużo ciekawostek na tematy biologiczne jaki chemiczne. Dużą zalętą Pana Marka przekazywanie wiedzy, na początku rzeczy w podręczniku wydają się strasznie skomplikowane, po chwili jak Pan Marek wytrłumaczy wydaja się łatwizną. Lekcje nie są uciazliwe lecz chciało by się więcej i więcej. Razem z kolegą byliśmy 2x 2godz, mi osobiście te lekcja szybko zleciały, nawet trawało za krótko. Byłem sam zaskoczony tym ,że przed lekcją nie wiedziałem nic a po lekcji wszystko co miałem do nauczenia i jeszcze więcej. Pan Marek równierz w moim wypadku uczenia się chemi opowiadał o biologi, interesuje się wędkarstwem i pare ciekawych rzeczy też się dowiedziałem. Polecam bardzo lekcję chemi jaki biologi u Pana Marka, żadko się zdarzają nauczyciele z taki darem przekazu wiedzy :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Pan Matek to świetny nauczyciel, a biologia to jego pasja. Bardzo dobrze wyczuwa potrzeby ucznia, jest miły i kontaktowy. W ciekawy, efektywny i prosty sposób przekazuje nawet najbardziej zawiłą wiedzę. Uczy na różnych poziomach edukacji. Córkę przygotowywał do konkursu biologicznego. Gorąco polecam, bo nauka z panem Markiem to przyjemna i skuteczna.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2013

Od czasów gimnazjum nie spotkalam tak cierpliwego i dobrze tlumaczacego korepetytora. Pan Marek uczy przede wszystkim z pasją którą przekazuje na swoich uczniów (w tym mnie). Bardzo dobrze wspominam korepetycje z Panem Markiem zarazil mnie on do poglebiania wiedzy z biologi. Bardzo dobre podejscie do ucznia. Tłumaczy świetnie zawilosci biologiczne oraz opowiada liczne ciekawostki. Zdałam mature z rozszerzonej biologii oraz dostalam sie na studia ;) Super korepetytor godny polecenia. :)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2013

Rewelacja!
Gorąco polecam pana Marka. Bardzo sympatyczny. o dużej kulturze osobisteji do tego z poczuciem humoru. Posiada dużą wiedzę, którą w prosty sposób potrafi przekazać uczniom.Syn bardzo chwali korepetycje z p.Markiem.Bardzo cierpliwy i kompetentny pomógł synowi nadrobić duże zaległości z chemii. Dziękujemy panie Marku.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2013

SUPER korepetytor.Człowiek,który w sposób cierpliwy,zrozumiały i skuteczny wytłumaczył mojej córce zawiłości biologicznej genetyki.Dodatkowo Pan Marek jest osobą bardzo sympatyczną i wesołą więc z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim tym,którzy mają problemy z biologią. Panie Marku dziękujemy za pomoc:)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2012

Pan Marek jest super korepetytorem! jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć najbardziej skomplikowane typy zadań.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Wszystkim którzy mają problemy z chemią polecam jako korepetytora pana Marka , który spokojnie i w zrozumiały sposób wytłumaczy chemiczne zawiłości :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2012

Bardzo dobry Korepetytor. Tłumaczy do skutku w bardzo przystępny sposób. Dzięki Jego pomocy w dojść szybkim czasie dałem radę przygotować się do matury z chemii i dostać się na Gdański Uniwersytet Medyczny

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Bardzo dobry korepetytor! Dzięki panu Markowi z uśmiechem chodzę na lekcje chemii. Nie obawiam się klasówek i wszystkie zaliczam pozytywnie. Pan Marek świetnie tłumaczy, podrzuca też czasem różne ciekawostki by łatwiej zapamiętać i przyswoić materiał. POLECAM!

avatar
Uczeń LO
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2012

Bardzo dobre podejście do tematu, zdałem zaliczenie z całego semestru. Bardzo skuteczny, polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.