Marco Traverso

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Poznań

O mnie

Nazywam się Marco Traverso i chętnie pomogę Ci w nauce włoskiego. Wychowałem się we Włoszech, ale moja mama jest Polką, stąd znam język polski. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i robię praktyki na Uniwersytecie Wrocławskim.We Włoszech prowadziłem zajęcia z języka polskiego dla dzieci i dorosłych. W trakcie studiów (komunikacja międzynarodowa, specjalność: język niemiecki oraz angielski) przeszedłem kursy pedagogiczne oraz kurs ‘nauka włoskiego dla obcokrajowców’. Obecnie pomagam studentom w nauce włoskiego w Instytucie Filologii Romańskiej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2019
Università degli studi di Genova
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.