FM Marek Pniaczek

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lipnica Mała
Jabłonka

FM Marek Pniaczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika FM Marek Pniaczek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Pomimo napotkania na naszej drodze wielu osób, które zwróciły uwagę na naszego młodego szachistę to właśnie Marek okazał się " strzałem w dziesiątkę" :) Nasz 7 latek od razu zapałał sympatią, być może że duża rolę teoretycznie odegrała tu powiedzmy "mała różnica wieku".
Marek ma przede wszystkim bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać młodej osobie, dodatkowo uzbrojony jest w ogrom cierpliwości.
Możemy się pochwalić, że po dwóch miesiącach zajęć, dziecku które teoretycznie orientowało się na szachownicy udało się osiągnąć IV kategorię. Rezultaty współpracy są widoczne w zaskakująco szybkim czasie.
Polecamy!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2021

Opinia jak najbardziej pozytywna. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem. Zawsze bardzo dobrze przygotowany. Na zajęciach panuje miła atmosfera a kontakt z dzieckiem jest bardzo dobry. Gorąco polecam :)

avatar
IM Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Od dłuższego czasu gram z Markiem partie sparingowe, to co mogę powiedzieć, do każdej partii jest świetnie przygotowany debiutowo. Dba o rzetelne podejście do wszystkich pojedynków. Polecam tego zawodnika!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.