Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Bełchatów
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Warszawa
Wrocław
Kleszczów
Poznań
Język hiszpański25 - 30 / 45 min

Marcos

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentem filologii hiszpańskiej udzielę prywatnych lekcji. Chciałbym zaoferować prywatne lekcje języka hiszpańskiego jak również włoskiego. Zapewniam własne materiały, indywidualne podejście do każdego ucznia, bezstresową atmosferę. Gwarantuję szybkie postępy w nauce. Zapraszam wszystkich chętnych!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.