Marcin Orłowski

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Poznań

O mnie

Jestem fanem matematyki i jej zastosowania w otaczającej nas rzeczywistości. Uwielbiam rozwiązywać zagadki logiczne i łamigłówki.

Moim hobby oprócz programowania jest również cukiernictwo. Mam nawet w swojej karierze krótki epizod pracy w cukierni.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2018
Politechnika Koszalińska
Mechatronika
Kursy i szkolenia
08.2018
ISTQB FL
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Graffiti.ERP
Pracuję jako programista języka Clarion przy utrzymywaniu i rozbudowywaniu systemu klasy ERP. Moimi głównymi zadaniami jest rozbudowa i wdrażanie rozwiązań do modułów odpowiedzialnych za budżetowanie, e-Deklaracje i PPK.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Bardzo polecam współpracę z Panem Marcinem. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych zadań programistycznych na poziomie studiów, pozwoliło mi to na zaliczenie obydwu przedmiotów na bardzo dobre oceny! Pan Marcin wykazał się nie tylko znajomością programowania, ale umiał także wyjaśnić w naukowy sposób, co oznaczają otrzymane wyniki. Przy okazji, jest to bardzo sympatyczna osoba.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.