Marcin Orłowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań

Marcin Orłowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marcin Orłowski

O mnie

Jestem fanem matematyki i jej zastosowania w otaczającej nas rzeczywistości. Uwielbiam rozwiązywać zagadki logiczne i łamigłówki.

Moim hobby oprócz programowania jest również cukiernictwo. Mam nawet w swojej karierze krótki epizod pracy w cukierni.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2012 - 06.2018
  Politechnika Koszalińska
  Mechatronika
  Kursy i szkolenia
  08.2018
  ISTQB FL
  Doświadczenie
  10.2018 - aktualnie
  Graffiti.ERP
  Pracuję jako programista języka Clarion przy utrzymywaniu i rozbudowywaniu systemu klasy ERP. Moimi głównymi zadaniami jest rozbudowa i wdrażanie rozwiązań do modułów odpowiedzialnych za budżetowanie, e-Deklaracje i PPK.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Justyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 czerwca 2019

  Bardzo polecam współpracę z Panem Marcinem. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w rozwiązaniu skomplikowanych zadań programistycznych na poziomie studiów, pozwoliło mi to na zaliczenie obydwu przedmiotów na bardzo dobre oceny! Pan Marcin wykazał się nie tylko znajomością programowania, ale umiał także wyjaśnić w naukowy sposób, co oznaczają otrzymane wyniki. Przy okazji, jest to bardzo sympatyczna osoba.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.