Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Jelenia Góra
Legnica
Warszawa
Radom
Siedlce
Pruszków
Płock

O mnie

Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi ( od przedszkolaków do gimnazjum), młodzieżą i dorosłymi. Wielu moich podopiecznych zdobywało medale Mistrzostw Polski i imprez międzynarodowych. Zapraszam do kontaktu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone i oparte o liczne partie, zadania i materiały. Analizujemy także wszystkie partie turniejowe. Zawdzięczam lekcjom duży postęp w każdym obszarze gry. W szachy grałem przez długi czas rekreacyjnie, w internecie, ale chciałem wspiąć się na nieco wyższy poziom. Podjęcie pracy z tym nauczycielem uważam za znakomitą decyzję; powyżej podstaw jest już bardzo trudno powiększać swoje umiejętności bez odpowiedniego pokierowania.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Zajęcia prowadzone są dla mojego syna ,
Syn po zdobyciu 3 kat. , mimo że uczęszczał na zajęcia szachowe nie potrafił zrobić kolejnego kroku.
Zdecydowałem się na zajęcia indywidualne, a racji wielu obowiązków, zarówno moich, jak syna w szkole i poza nią, w grę wchodziły zajęcia prowadzone przez Internet. Od strony technicznej to ogromne ułatwienie i wielka oszczędność czasu.
Zdecydowałem się na współpracę z Panem Marcinem.
Zajęcia powadzone są bardzo sprawnie, prowadzący jest przygotowany pod względem merytorycznym i technicznym. Zajęcia mają dostosowany stopień trudności przekazywanego materiału do możliwości i potrzeb syna. Z moich obserwacji Pan Marcin bardzo szybko „złapał „ kontakt z synem , a jego duża wiedza i posiadana pasja do szachów w połączeniu z niewątpliwym darem i umiejętnością przekazania tej wiedzy dają bardzo dobrą mieszankę.
Po każdym turnieju następuje analiza granych partii, po których wyciągane są wnioski nad jakim zagadnieniem należy popracować więcej, jakie zostają popełniane błędy i z czego one mogą wynikać. Po zajęciach wysyłane są materiały z przerobionych lekcji, nierzadko uzupełnione o zadania do samodzielnego przerobienia. Nastąpił nadzór nad samodzielną pracą wspomagany przez wybór konkretnych pozycji książek szachowych.
W konsekwencji po zaledwie kilu lekcjach syn zdobył 2 kategorię szachową, a obecnie jest na etapie ocieranie się o „jedynkę”
Polecam wszystkim!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Zajęcia z Panem Marcinem są prowadzone w profesjonalny sposób - zakres szkolenia i materiały są przygotowane pod konkretne umiejętności ucznia i w miarę podnoszenia jego umiejętności są one dostosowane tak, by wymusić progres. Mam wrażenie, że są to lekcje dopierane pod konkretnego ucznia. Od dłuższego czasu (ponad rok) "spotykam" się z nim przez internet i prawdę mówiąc, nie sądziłem, że w dorosłym wieku jeszcze można zacząć uczyć się grać, a nawet czerpać tak wiele przyjemności z gry i tego, że moja siła gry stale się poprawia.
Do plusów zajęć z Panem Marcinem można doliczyć jeszcze to, że jest bardzo punktualny (każdy, kto ma ograniczony czas przez pracę, rodzinę itp. na pewno wie o co chodzi) i elastyczny w wyborze pory dnia/dni tygodnia, tak aby obie strony uczeń-nauczyciel były z tego zadowolone.
Polecam wszystkim!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, duża znajomość debiutów. Wcześniej trenowałem sam a po zajęciach zrobiłem progres i zdobyłem pierwszą kategorię. Polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Fajnie prowadzi zajęcia , merytorycznie z humorem i po zajeciach są materiały do których można wrócić .

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Bardzo dobry trener szachów. Obie córki uwielbiają zajęcia z Panem Marcinem. Wcześniej korzystaliśmy z usług innych nauczycieli, ale brakowało chemii i nie było efektów. Teraz dziewczynki chętnie grają w turniejach i podnoszą swoje kategorie. Kiedy zaczynaliśmy, obie miały piątą. Teraz starsza córka ma druga z plusem, a młodsza trzecią. Dziękujemy trenerowi za wszystkie wysłane materiały i zadania i za poświęcony czas. Nie ma lepszej inwestycji, niż ta w rozwój swojego dziecka, więc z czystym sumieniem polecam Pana Marcina.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Pan Marcin w ciągu kilkunastu miesięcy doprowadził córkę z IV do I kategorii i medalu mistrzostw województwa. Zajęcia są zawsze merytoryczne i dobrze przygotowane, a Ania z chęcią współpracuje z trenerem. Wczęśniej próbowaliśmy z innymi szkoleniowcami, ale nie działało to dobrze. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.
Dziękujemy!

avatar
hajdzik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Syn uwielbia lekcje z Panem Marcinem. Bardzo spokojny i opanowany trener to podstawa w pracy z dziećmi. Zajęcia i tematyka dopasowywane są indywidualnie do ucznia. Bardzo polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Pana Marcina znam od niedawna, posiada bardzo duzą wiedze i wielkie zamilowanie do szach. Nigdy nie sadzilam ze w moim wieku zaczne przygode szachową, zawsze uwazalam ze jest to gra bardzo nudna, do momentu gdy na moje drodze nie pojawił sie p. Marcin. Bardzo lubie czas spedzony przy szchownicy. Osobiscie uwazam ze kazdy powinien sprobowac swoich umiejetnosci.
Polecam z czystym sumieniem p. Marcina;)

avatar
Kami
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Moje córki bardzo chętnie chodzą do pana Marcina na zajęcia. Zajecia są tak ciekawie i profesjonalnie prowadzone ,że moje dziewczynki nie mogą się ich doczekać.Obecnie sama zakochałam się w szachach i trenuje mnie pan Marcin. Z czystym sumieniem polecam dla początkujących jak i dla zaawansowanych.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Mój syn pracował z p. Marcinem przez lata i w tym czasie zdobył kilka tytułów mistrza Polski i medale imprez międzynarodowych (np międzynarodowych mistrzostw Niemiec i Czech). Po przeprowadzce Pana Marcina musieliśmy zmienić trenera, ale teraz podjęliśmy na nowo współpracę przez internet. Serdecznie polecam - osoba wysokiej kultury osobistej i o dużej wiedzy szachowej i świetnym podejściu do uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.