Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Chorzów
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Bytom
Język niemiecki30 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Bądź przedsiębiorczy i zainwestuj w korepetycje ze mną !!!

Witam ! Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i jednocześnie pasjonatem języka angielskiego i niemieckiego. Oferuję korepetycje z przedsiębiorczości, języka angielskiego oraz z języka niemieckiego z zakresu szkoły podstawowej gimnazjum , liceum oraz poziom studiów. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych i poprawek. Mam doświadczenie w pracy korepetytora ponieważ od wielu lat ich udzielam. Posiadam liczne materiały(testy i zadania).Dostosowuję lekcje do poziomu i oczekiwań w zakresie pracy wyrównawczej jak i ponadprogramowej. Bezstresowa nauka zapewni bardzo dobre rezultaty.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.