Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Skawina
Warszawa
Płock
Siedlce
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka120 - 180 / 60 min

Marcin Kujda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/542 opinie

Opis ogłoszenia

Z zamiłowania fizyk, pasjonat nauk ścisłych i efektywnej nauki.

Nie zajmuję się teoretyzowaniem - zapraszam Cię do świata pełnego zjawisk, doświadczeń i fascynujących eksperymentów. Fizyka nie jest tylko zbiorem podręcznikowych teorii, ale rzeczywistością, którą dostrzegasz na co dzień i jeśli tylko to zrozumiesz - każde zadanie rozwiążesz z łatwością.

To właśnie dlatego moją misją jest obudzić w Tobie ciekawość świata, umiejętność posługiwania się wyobraźnią i pokazać praktyczną stronę nauki.

Czego uczę?
-fizyka
-matematyka

Podczas naszej współpracy skupiam się na tym, co najważniejsze: zawsze widzę ludzi jako obdarzonych  talentem i potencjałem .  Dlatego dostarczę Ci wszystkich narzędzi w postaci wiedzy, umiejętności i środowiska pracy, aby dobre wyniki, zaliczone egzaminy i  100% zdawalność   były tylko skutkiem ubocznym Twojego zaangażowania.

W swojej pracy łączę fizykę z efektywną nauką - pokażę Ci jak uczyć się skutecznie, aby wiedza wpłynęła na Twoje efekty w życiu prywatnym i zawodowym, przez oszczędność czasu po wzrost kompetencji i zarobków.

Ze mną przygotujesz się do:

 • MATURY 
 • EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
 • BIEŻĄCEGO MATERIAŁU
 • SPRAWDZIANIANÓW
 • ZALICZEŃ, KOLOKWIÓW
 • EGZAMINÓW NA STUDIACH 
 • LABORATORIÓW Z FIZYKI
 • KONKURSÓW, OLIMPIAD

UWAGA!!  -  TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY MATURALNE (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA)

 • Fizyka
 • Matematyka Postawowa
 • Matematyka Rozszerzona

Dla kogo?
Jeśli jesteś licealistą, to ten kurs jest dla Ciebie. Intensywność kursu dobieram do Twojego poziomu zaawansowania oraz ilości czasu jaki został do matury (w której obecnie jesteś klasie liceum).

W jakiej formie odbywają się zajęcia?
- indywidualnie,
- w grupie 2 osobowej,
- w grupie 4 osobowej.

Forma zajęć?
Kraków - indywidualne spotkania lub zajęcia online
Poza Krakowem - korepetycje online.

Zadzwoń już dziś :   +48 787 905 219

Nie pomagam podczas pisania egzaminów , więc proszę nie pytać o pomoc w trakcie egzaminów !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Kujda
Halicka 10/11, lok. 212
31-036 Kraków
NIP: 8181675779

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
fizyka
Kursy i szkolenia
03.2016
Szkolenie z metod efektywnej nauki i szybkiego czytania
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
korepetycje
Matematyki i fizyki uczę nieprzerwanie od 2015 roku, kiedy to zobaczyłem, że mam w tym obszarze ogromny potencjał i że właśnie w taki sposób mogę służyć innym.
04.2018 - 09.2019
Projekt naukowy
Uczestnictwo w projekcie naukowym NCN „Rentgenowska mikroskopia równoległa"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2021

Bardzo polecam lekcje u Marcina! W prosty sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, a przy tym potrafi zainteresować fizyką. Lekcje prowadzi w miłej i motywującej atmosferze, co również wpływa na lepsze wyniki. Przy współpracy z Marcinem ma się pewność osiągnięcia postawionego sobie celu.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność. Wyjątkowo kompetentny i sumienny korepetytor. Zagadnienia ze studiów, których niegdyś nie rozumiałem, potrafił mi wytłumaczyć w 5 minut. Na tle innych nauczycieli wyróżnia się niebywałą wiedzą oraz umiejętnością tłumaczenia od podstaw. Dzięki Marcinowi nadrobiłem zaległości w nauce, sięgające początku gimnazjum, co zaowocowało zdaną sesją. Serdecznie polecam każdemu, bez względu na posiadany poziom wiedzy z fizyki.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Po wielu nieudanych próbach znalezienia dobrego korepetytora z fizyki, w końcu przypadkowo trafiłam na Marcina i był to strzał w 10 ! Marcin doskonale przygotował mnie do egzaminu z fizyki jak i do kolokiwum zaliczeniowego z calego semestru na studiach. Potrafi w jasny i prosty sposób wytłumaczyć naprawdę zawiłe zagadnienia. Jest bardzo sumienny, dociekliwy i zawsze przygotowany do zajęć. Każdy temat przerabia bardzo dokładnie przez co czułam się bardzo dobrze przygotowana i byłam świadoma zdobytej podczas zajęć wiedzy. Atmosfera na zajęciach jest równie cudowna ! Marcin to bardzo sympatyczna, pogodna osoba, która zdecydowanie ma dar przekazywania wiedzy. Mogę polecić go kazdemu z czystym sumieniem ! Po korepetycjach z Marcinem progres gwarantowany ! ;)

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Marcinem, który pomógł mi się przygotować do matury z fizyki. Partnerskie podejście do ucznia skutkowało przyjemną atmosferą na lekcji i efektywną nauką. Chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na różne, nierzadko dziwne, pytania z mojej strony.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Marcin to bardzo dobry korepetytor, który naprawdę pomoże poradzić sobie nawet z trudnymi tematami. Cierpliwy, pomocny, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy zagadnienia. Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Marcin to wspaniały i bardzo sympatyczny człowiek. Widać, że bardzo lubi fizykę i jest w stanie spokojnie i w prosty sposób objaśnić jej zasady. Dzięki niemu moje oceny znacznie się polepszyły i nie mam już problemów z fizyką.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Dzięki Marcinowi zdałem maturę, świetne przygotowanie do niej, i bardzo sympatyczny gość. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Marcin potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć skomplikowane pojęcia fizyczne, jak i matematyczne w prosty i zrozumiały sposób. Zawsze jest świetnie przygotowany do lekcji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Marcin ma ogromną zdolność tłumaczenia trudnych zagadnień fizycznych w sposób łatwy, przystępny i zrozumiały. Zawsze jest przygotowany do zajęć, a nauka z nim jest bardzo efektywna. Mogę o nim powiedzieć, że jest prawdziwym pasjonatem fizyki, który potrafi przekazać swoją wiedzę innym.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Wspaniały korepetytor wykazujący się bardzo głębokim zrozumieniem tematów zajęć. Zaraża swoją ciekawością świata. Dzieli się metodami efektywnego uczenia się które procentują na przyszłość.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Świetny korepetytor matematyki. Uczęszczam na zajęcia już 3 rok. Marcin zawsze był w stanie mi pomóc i zrozumiale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia matematyczne. Dzięki niemu zaczęłam rozumieć matematykę i dostawać coraz lepsze stopnie. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu maturalnego. Serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Bardzo dobrze przygotowany do wykonywania swojej pracy korepetytor. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera, wszelkie wątpliwości dotyczące zadań (w moim przypadku z matematyki) zawsze potrafi doskonale wyjaśnić, a przy okazji zajęć przekazuje także cenne wskazówki dotyczące metod efektywnej nauki. Polecam gorąco!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Zagadnienia który miałem do opanowania na studiach zostały przez Marcina wytłumaczone w prosty zrozumiały sposób , dostawałem również niezbędne pomoce naukowe dzięki którym nie miałem większych problemów aby zaliczyć przedmiot oprócz tego zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze co również przyczyniło się do tego że było mi łatwiej zrozumieć fizykę. Polecam każdemu podjęcie się współpracy z Marcinem co zaskutkuje osiągnięciem przez ciebie wybranego celu ( w moim przypadku pomyślnie zdana sesja , przygotowanie do ćwiczeń , pisanie sprawozdań z laboratoriów).

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepszy korepetytor z jakim miałam okazje pracować. Korzystałam z korepetycji z fizyki potrzebnej mi na studiach oraz w przygotowaniach do matury z matematyki. W obu przypadkach z korepetycji wychodziłam zadowolona. :) Marcin wie co robi, jest kompetentnym korepetytorem. Podchodzi do ucznia w sposób indywidualny, na zajęciach panuje miła atmosfera, zero stresu i zawsze można o czymś miło pogadać. :) Jest bardzo wartościową osobą. Przy Marcinie można nie tylko opanować potrzebny materiał, ale otrzymać wsparcie i narzędzia do samorozwoju. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Zaangażowanie i przygotowanie do każdych zajęć zawsze na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Marcinem. Serdecznie polecam!

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Świetnie prowadzone korepetycje, jasno tłumaczone zagadnienia , fizyka zdana bezproblemowo :D. Serdecznie polecam

avatar
filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Super pomocny i bezproblemowy korepetytor. Bardzo mi pomógł w zdaniu egzaminu na studiach.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Bardzo polecam, wszystko co wcześniej wydawało mi się nie do zrozumienia potrafi wytłumaczyć w prosty i przystępny do zrozumienia sposób. Zajęcia prowadzone są też w przyjemnej atmosferze i dba o to, by uczeń był zmotywowany.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Bardzo dobry nauczyciel matematyki. Potrafi łatwym i zrozumiałym językiem wytłumaczyć to co wcześniej wydawało się nie do pojęcia. Dzięki Marcinowi polubiłem matematykę i uwierzyłem w swoje umiejętności. Bardzo miły i wyrozumiały. Polecam serdecznie.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Najlepszy korepetytor u jakiego byłam. Zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, dzięki nim zrozumiałam cały materiał i zdałam maturę z super wynikiem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Zacząłem korepetycje u Marcina na miesiąc przed egzaminem z fizyki i zdałem go bez najmniejszego problemu. Zagadnienia tłumaczone były w taki sposób, żeby było łatwo je przetrawić, dodatkowo Marcin podpowiadał w jaki sposób działać z materiałem na własną rękę. W trakcie korepetycji nie rozwiązuje wszystkiego za ciebie tylko czeka i próbuje naprowadzić na właściwe rozwiązanie, tak żeby już na egzaminie być w pełni samodzielnym i umieć rozwiązać zadania samemu.
Korepetycje odbywały się online, co jest bardzo wygodne i sprawdza się tak samo jak korepetycje "na miejscu".

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Najlepszy korepetytor na jakiego mogłem trafić. Potrafił wytłumaczyć materiał w sposób profesjonalny oraz motywował do działania. Ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Dzięki za wytłumaczenie w bardzo prosty sposób całego semestru z fizyki w niecały miesiąc które pomogło mi zdać kolokwium końcowe :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Serdecznie polecam! Pan Marcin jest wyśmienitym korepetytorem. Jego doświadczenie i zaangażowanie jest na najwyższym poziome!
Fizyka z Panem Marcinem to czysta przyjemność a późniejsze zaliczenia nie stanowią żadnego problemu.
POLECAM!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Świetny nauczyciel z dobrym podejściem do ludzi. Dzięki Marcinowi zdałem matematykę na studiach. Bardzo polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

5 gwiazdek to za mało w ocenie Pana Marcina. To, jak potrafi wytłumaczyć zawiłości fizyki, to nieprawdopodobne. Pasjonat i doskonały korepetytor. Świetny w kontakcie, mocno zaangażowany i rzeczywiście zależy mu na sukcesie studenta. Dzięki Panu Marcinowi egzamin z fizyki był do przejścia, a co najważniejsze sprawozdania zaliczone. Bardzo dziękuję i zapewniam, że jeszcze niejednokrotnie będziemy korzystać z wiedzy Pana Marcina. Polecam z czystym sumieniem. Korepetycje z Panem Marcinem to jedna z najlepszych lokat.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Bardzo dobry korepetytor. Rozwiązywanie zadań przy pomocy zaawansowanych programów matematycznych pozwoliło szybko, dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć robione sprawozdanie

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Świetne korepetycje, Pan Marcin przekazuje swoją wiedzę w sposób nie skomplikowany a przy tym pozwala dostrzec prostotę z jaką przychodzi nauka materiału który wcześniej był czarną magią. I do tego bardzo przyjazna atmosfera zajęć. Bardzo polecam ;)

avatar
Kasper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Marcin w sposób zrozumiały przekazuje wiedzę. Dzięki niemu udało mi się zdać fizykę mimo, że nie miałem z nią wcześniej styczności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Zawsze przygotowany do zajęć. Przyjaźnie nastawiony. Uczy nowoczesnymi metodami. Potrafi "życiowo" wytłumaczyć

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Marcin jest świetnym korepetytorem, zadania tłumaczy w zrozumiały sposób, motywuje do samodzielnej pracy. Dzięki jego pomocy wszystkie kolokwia do tej pory zaliczone na 5.0. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, serdecznie polecam! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Doświadczony korepetytor. W miesiąc skutecznie pomógł mi opanować materiał z całego semestru fizyki na studiach. Pełny profesjonalizm.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Najlepsze korepetycje w Krakowie, sam będę kontynuował współprace

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Marcin to świetny korepetytor. Posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazać w jasny, przystępny sposób. Bardzo mi pomogłeś pomimo iż było mało czasu. Wielkie dzięki Marcin!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Pan Marcin to z pewnością pasjonat fizyki. Doskonale przekazuje wiedze wykorzystując ciekawe techniki obrazowania danego zagadnienia.
Potrafi dopasować się do Twoich potrzeb i przekazać Ci stricte to czego potrzebujesz. Polecam Pana Marcina, bardzo dobry korepetytor.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Najlepszy korepetytor, fizyka w szkole poprawiona na 5.
Świetnie przygotowuje do matury, zdana bardzo dobrze.
Dzięki Marcin

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Rzetelnie przygotowuje, bardzo przyjazny, indywidualne podejście. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Super korepetytor! wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone na 5!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Gość jest niesamowity! Kolokwia z fizyki zaliczone i poprawione na piękne 4.5 i 5.0 :) Dziękuję Marcin!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Bardzo dobry korepetytor, w łatwy i przyjemny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Potrafi tłumaczyć w barwny i prosty sposób. Wprowadza miłą atmosferę.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

świetny korepetytor :) matura z matematyki zdana bezproblemowo !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.